Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjj

zaczaruj mi swiat

Polecane posty

Gość gośćjj
Jak mi go dajesz, to biorę razem z piosenką Magdy B. Od dziś będę jeszcze bardziej szczęśliwy w każdy wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba Ci się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam różą dla Twojego serca, kiedyś byłam różą Twoją, cierniem jestem dziś, gdy się przyglądasz mi. Nie kobietą ... Bóg mi daje, Bóg mi odbiera. Kiedyś różą byłam lecz nie jestem teraz. https://youtu.be/5IJsXx0cuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I will love you , always Szczęśliwi, którzy mają komu o tym śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochać można tak wiele rzeczy w życiu I można się uśmiechać do ludzi :) Samotność jest stanem świadomości. Tylko :) https://youtu.be/u9Dg-g7t2l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I'll be missing you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za te parę chwil :) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Taka jesteś? Chcesz wykrzyczec ból? Białą, Czerwoną Różą być. Namiętność, ambicja, wirujący sex.. W Tobie jest. Meluzyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Zasypalas muzycznie dzisiaj mnie. Pomieszalas myśli. Nie jesteś prosta, łatwa. Jesteś zwiewna, ulotna, przekorna może. Szukasz nut. Znajdujesz takty swych pragnień skrywanych, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Meluzyna jest piękna!!!!!! Szepcze, opowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
ale, na kafe nie pisze linków nie wkleja klipów nie proponuje co mi po niej (Meluzynie) Tyś jedyna, kochasz za nic, pachniesz kwieciem różanym pomykasz boso przez mgły poranka, zbierasz rosę na herbatę do dzbanka To czary , czy Tys czarem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomykaniem mnie zabiłeś hahaha :) Ja jestem czarowną czarownicą ;) Strzeż serca, bo kradnę i później oblubieniec jak błędny się tuła po świecie, bez serca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
..i mnie odczarujesz? Uczynicz szczęśliwym podnosząc me serce zdewaluowane, niechciane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
A Twe serce dla kogo dziś bije Komu ciepła nie skapi, komu umila godziny Jest otwarte ..., dostępne za dnia i nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Trzymam Mloda, atrakcyjna jesteś? Pytam, bo nie wiem jak długo przyjdzie mi je trzymać Lubisz krótkie sukienki? Głębokie dekolty, szpileczki. Zakrecon z Ciebie dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Uważasz, że brak dekoltu, szpilek i kusej kiecki może zmniejszyć moje szanse ? Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację, w końcu reprezentujesz spojrzenie tej drugiej części populacji, o którą cały tu ambaras. ;) Gdzieś tam w tyle głowy miałam jednak zawsze przeświadczenie, że okoliczności w jakich spotkam moją połówkę, będą niecodzienne. Czy jestem zakręcona ? A widziałeś kiedyś nie zakręconą czarownicę Panie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Czarownicą się zowiesz... Jako to facet nie pomyślałem, po co Ci cały ten blichtr, hokus kupa pokus i już.. Jaki masz oczy, potrafią wejrzec w głąb duszy mysli absorbować, olsnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×