Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po sterylizacji się tyje?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Poruszyłam ten temat w innym dziale, ale nikt nie odpisał. Być może tu ktoś rozwieje moje wątpliwości. Poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie poddać się zabiegowi sterylizacji. Z różnych powodów nie chcę mieć dzieci. Mam nawet na oku pewną klinikę w Niemczech, gdzie zabieg można bezpiecznie przeprowadzić. Nie ukrywam, że atrakcyjny wygląd i szczupła sylwetka są dla mnie ważne. W związku tym mam pytanie. Czy po sterylizacji się tyje? Bo tylko to pytanie dzieli mnie od podjęcia definitywnej decyzji o zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy podwiązaniu jajowodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.34 Tak o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie tyje się spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie puste babsko :-/ . Nie wiesz, że dziecko to prawdziwe szczęście. Nie podróże, nie kariera, nie twoja smukła sylwetka. Co ci będzie po tym wszystkim za 50 lat? Nie słyszałaś, że rączki dziecka to najcenniejszy naszyjnik, jaki kobieta w życiu nosi? Nawet diamenty są przy tym nic nie warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ona nie chce mieć dzieci :-o i kropka ja mam dzieci a ona nie i nie chce no i rany co za ludzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostu wyżej. skoro masz dzieci, to wiesz ie radości one dają. Autorka to leming. A może dziecko zmieniłoby jej życie na bardziej wartościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie i stwierdziłaby że kocyk jest śliski :-o jak małej madźi niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci podziwiam autorkę myśli nie będzie musiała skrobać niechcianych ciąż i chwała jej za to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu masz niby tyć? Nie rozumiesz na czym to polega? Do podstawówki nie chodziłaś (bo tam uczą o funkcjonowaniu układu rozrodczego)? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jak kota wysterylizowalam to przytyl. ;-) lekarza zapytaj najlepiej. A tak powaznie to jezeli autorka nie chce miec dzieci to bardzo dobrze robi. W tylek sobie wsadzcie te swoje naszyjniki z raczek i najwieksze szczescia. Niby matki a jak suki ujadaja. Mam 2 dzieci ale wraz z lozyskiem nie wydalilam mozgu i rozumiem ze ktos nie chce miec dzieci. Wiec zrozumcie glupowate kwoki ze ktos moze miec inne pragnienia niz wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze troche odbiegne od tematu,ale naprawde rozumiem dlaczego zonaci szukaja romansow.matki Polki ujadaja(niedoslownie) ze na co kobiecie figura,talia,kobiecosc...altruizm i poswiecenie sie liczy,naszyjnik to dziecko,do diamentu nie porownasz...taaa,tak samo mysli moja znajoma,a maz jest stalym klientem w agenacjach:D i jaki wniosek z tego? mozna miec dziecko,ale NADAL byc kobieta,bo kobieta to rowniez talia,figura a nie tylko maszyna rozrodcza.acha i mozna miec dziecko i nie ujadac jak wsciekla suka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×