Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onniechce

Jak wybić sobie faceta z głowy pomóżcie.

Polecane posty

Gość onniechce

Nie mogę z nim być, on ma mnie gdzieś. Ciągle siedzi w mojej glowie, nie mogę się na niczym skupic. Jak go sobie obrzydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam Cie gdzies ... :* A byc z Toba po prostu nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej skąd wiesz, że to do Ciebie? Weź nie rób dziewczynie złudnej nadziei. Daj se siana z tym tematem pisanym w eter!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ale musisz przeczekać. Wiem co mówię. . Od dwóch lat zapominam,już jest lepiej ale są momenty takie właśnie dzisiaj.. ze po prostu tęsknię i wspominam. Jestem na etapie ucieczki przed nim. Musze przestać go widywać bo inaczej nie zapomnę nigdy. Ma żonę i rodzinę, to jest najważniejsze nie uczucia które były i są? .. Powtarzam to codziennie. 3 maj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm skad wiem... bo z polaczenia pewnych literek w poscie autorki wychodzi jej imie ;);) Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore wmawianie sobie, że to ona i łączenie literek! Idź do psychologa kolego, może jeszcze nie jest za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty możesz wiedzieć co dla kogo jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 jakie imie ci wychodzi ? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onniechce
Gdy go nie widze, przechodzi gdy tylko go zobacze wszystko wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on ma cię gdzieś to miej dla siebie trochę szacunku i zrób to samo. Nie daj się zniewolić przez ciągłe myślenie i uczucia do kogoś kto nie jest tobą zainteresowany. Nie ten to inny i naprawdę możesz się bez niego obejść. Przecież zanim go poznałaś normalnie żyłaś poznawałaś ludzi, więc rób to i teraz. Inny przykład pomyśl o sobie lub o innej koleżance która była w związku, a potem się rozstała i to przeżywała, a teraz śmieje się z tego lub jest szczęśliwa a kimś innym. Szkoda życia na rozmyślanie i rozpamiętywanie jeśli nie chciał cię to znaczy że to nie on. Na koniec wypisz jego wady i przestanie być taki idealny. Głowa do góry mierz wysoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie moge zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko weż też pod uwagę róznice wieku jak was dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znać jego reakcję, co myśli i czuje , napisz do mojej wróżki Sofii. Jestem z niej megazadowolona. Jej adres tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiekniejsze slowa.....jesli nie chcial cie to znaczy ze to nie on.... nie wybrales mnieeeeee zegnaj wieeeeeec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz że ma cię gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×