Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wolny od stresu

Miałem dziewczynę z owłosioną i wstydziłem się przy znajomych

Polecane posty

Gość gość
Co za debil. Wspolczuje Twojej dziewczynie. Nie zaslugujesz nawet na jej spojrzenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie depiluję i dobrze mi z tym. Jestem juz po 40 i mam duże powodzenie u facetów. I czuje sie atrakcyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z owłosieniem łonowym wygląda na kobietę, a nie na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie odpowiedzi wyżej najlepsze. Sama prawda. Mam kochankę w wieku 40 lat i ma takiego seksownego boberka. :) Jak się tym zaintrygowałem mówiąc jej, że pierwszy raz spotykam coś takiego u kobiety (mam 25 lat) to powiedziała mi, że: "Nie mam już 16 lat..." Kwintesencja sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nieestetyczne, rzygać się chce jakby przyszło robić minetę. Popieram autora wątku w zupełności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze kobiety to może mniej istotne, ale moja dziewczyna ma 22 lata, w zasadzie codziennie mamy stosunki i zupełnie całkowity gęsty zarost to raczej nie. Nie chodzi mi bym miał nagą lalkę, ale to przecież minimum wysiłku z jej strony by tylko podbrzusze i pasek na szparce były czarne. To dla mnie zdecydowanie bardziej podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtygość
nie raz wygalalem tam bedac sam nago to wrecz wspaniale jak panienka pragnie abym dobrze to wykonal ona uwielbia to pragnie dlamnie tez wykonac dokladnie bieze go delikatnie potem mocno masuje do finalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i naprawdę tęsknię do kobiety która się nie depiluje ma włosy tam gdzie od zarania ludzkości powinny być , pod pachami muszelka nogi to standard . Takie kobiety pamiętam z młodości .Gdy byłem bardzo młody widziałem siostrę mamę nago i miały włosy tak zapamiętałem . Moja pani sie goli depiluje i nie mogę ją namówić by przestała się golić . Oglądam kobiety nago z owłosieniem i ona widzi że wacek reaguje mój na takie panie nie golone penis mocno staje i jestem gotów by taką laseczkę przelecieć tak by nie mogła nogami ruszać , co raz się zdarzyło na urlopie . Młoda laseczka nie goliła się nigdy , dla mnie b yła piękna podniecająca kochaliśmy się dwie godz poddawała się każdej pozycji jaką proponowałem nie liczyłem ile miała orgazmów lecz na końcu poprosiła bym przestał gdyż nie wyrabia brzuch ją boli nie ma czym się spuszczać cała c**eczka czerwona choć mieliśmy oliwkę , nogi ją bolały gdyż klęczała rozciągała uda to wszystko ją wymęczyło . Mnie musiała dokończyć buzią i ręcznie bym się spuścił . Na drogi dzień nie chciała myśleć o seksie, lecz była naprawdę szczęśliwa mimo wszystko . Pierwszy raz widziałem tak szczęśliwą i rozluźnioną dziewczynę , tak promieniującą aż miło było patrzeć na nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna jest naturalną jasną blondynką. Jej zarostem jest super. Jasny lekko rudawy. Podhala tylko po bokach. Jak dla mnie to ekstra wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to nie przeszkadza a wręcz podnieca. Nie wstydził bym się za kobietę, której by włoski w pachwinach wystawały poza majtki. Nawet pod pachami i na nogach. To znak, że taka kobieta ma swój styl i nie poddaje się jakimś zasadom. Taka jest pewna siebie i jeśli u niej zarost na ciele jest intensywniejszy to na pewno jest bardzo gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie taka to po prostu Bogini. Im większy, intensywniejszy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się z samicą Yeti :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę źe tu piszą ludzie młodzi którzy nie pamiętają jak chodziły kobiety na plaży . Nad gaciami wystawała kępka włosów i wąsy z dwóch stron majtek i to było normalne . Takze nogi teź nikt nie golił . Włosy wyglądały seksownie na nogach pod rajstopami albo pończochami z klinem z tyłu . A latem gdy kobiety miały bluzki bez rękawów to to pod pachami normalny był kłębek czarnej wełny . Ten zarost pod pachami u kobiety dawał naturalny zapach i chłopacy podrywali dziewczyny a nie jak teraz każdy młody człowiek schowa sie w domu i chłopak marszczy napleta i go rozciąga a dziewczyna targa małźe i czochra bobra pstrykając w łechtale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×