Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500zl na dz.Pytanie

Polecane posty

Gość gość

Mając 3dzieci i nie mieszcząc sie w nieszczęsnym 800zl na 1os. Otrzymuję 1500zł czy 1000?Nie rozumiem czy ja jako matka 3dzieci tez składam oswiadczenie o zarobkach(nie mieszczę się w progu fin.bo ja i mąż charujemy żeby szieci miały wszystko co inne-nigdy złotówki od Państwa nie wzięliśmy-nawet becikowego) czy mając 3kę dzieci już "odgórnie" otrzymuję 1500zł?Matki jedynaków wiem że na pewno muszą składać ośqiadczenie o zarobkach...Jednak jak to jest w innych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmozjadzie pazerny do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej liczbie dzieci nie wykazuje się dochodów tylko na każde jedno przysługuje 500zł. To jeszcze nie pewne. Po co się tak nastawiacie na te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pytanie "po co?":) Glupie pytanie.Będą z***b.... Bezdzietni od dawna powinni byc o wiele wyżej niż dzieciaci opodatkowani a tak nie jest...Te 500zł to będzie chodź jakaś odpowiedź na darmozjadów bezdzietnych- moje dzieci na ich emerytury będą pracować.To 500zł to jakaś rozsądna alternatywa, że i bezdzietni i ja płacimy jeszcze takie same podatki.500zł to z 1str.nic w porównaniu do kosztów, które generuje dziecko, ale z 2 zawsze to 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslalam ze kazdy sam pracuje na swoja emeryture... no tak... kasa z mojej idzie na doplaty do rozmnazajacych sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam się wydaje, ze pojdziecie, powiecie mam 2/3/4 dzieci i bez żadnej weryfikacji dostaniecie? Ze nikt nie bedzie chciał choćby oświadczenia o osiąganych dochodach? Jezu jakie wy jesteście naiwne. Nie ma jeszcze ustawy, a wy juz liczycie. Obyscie się nie przeliczyli. I uprzedzajac, mam dzieci. Ale nie nastawiam się na nic póki nie ma zatwierdzonej ustawy, wszelkich wytycznych do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli masz troje dzieci i masz dochód więcej niż 800 zł na osobę to dostajesz od DRUGIEGO dziecka, czyli dla Ciebie 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59- poziom wiedzy zerowy...Poczytaj ciut i dokształć się,że przy obecnym niżu dem.będzie więcej emerytów niż pracujących-jak sądzisz skąd wtedy wezmą kasę na twoją emeryturkę...? Opodatkowac wysoko bezdzietnych i dzięki za to z****** 500zł bo wiele problemów by się rozwiązało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:40 Bezdzietnych darmozjadow mowisz? Wiesz, jakoś nie słyszałam zeby bezdzietni pobierali jakiekolwiek zasiłki, a dzietni to robią. Bezdzietni pracują sami na siebie, a to, ze nie chcą dzieci to ich sprawa. Twoje dzieci będą pracowały na czyjąś emeryturę? To teraz zaburzylas mój pogląd, który zawsze był przekonany, ze emerytury dostaje się tyle ile się samemu wypracuje. Ale co ja tam wiem, ja matka dzieci, która szanuje prawo innych do decyzji o ich nieposiadaniu. I wyobraz sobie, ze podatków place tyle samo co koleżanka ze stanowiska obok w pracy i wcale mnie to nie boli. Powiem więcej. Z pensji odciagaja mi więcej niż tej koleżance, bo place tez ubezpieczenie grupowe dla siebie, męża i dzieci. I to również mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i tak będziesz w moprze wszystko składać. Nie jest ważne, że odgórnie się "łapiesz". Po prostu taka jest konstrukcja ustawy żeby Cię zniechęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Twoje dziecko bedzie leniwe i pracowac nie bedzie? Ja swoje skladki place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:13 A może by tak zajrzeć do swojej kieszeni i przestać się interesować cudzymi pieniędzmi? Malo ci? To zarób sobie to bedziesz miala wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos bezdzietnych zapomniałaś wspomnieć, że tak samo z naszych podatków idzie kasa na szkoły, przedszkola, żłobki. Że tak samo pracujemy i zajmujemy się ich dziećmi, że tak samo jak oni tworzymy warunki dla ich dzieci. Samemu z tego wszystkiego nie korzystając. I jedyne co ja chce to szacunek po prostu, a nie teksty rodem z Pawłowicz. Bo jesteśmy pełnoprawnymi członkami tego społeczeństwa i tak samo uczestnimy we wszystkich "zrzutkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni odpowiadaja ze dostane 1500 inne ze 1000zl...W Tv sniadaniowej slyszalam ze mowiono ze majac wiecej niz 1 nie skladam NIC.Tylko rodzice jedynakow skladaja i ewentualnie dostaja lub nie...Dalej zyje w niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ty się przejmujesz? Przecież do najbliżej w maju-czerwcu będzie. O ile znajdą kasę (a skąd to nie mam pojęcia) Darmowe leki dla seniorów mają chyba wyższy priorytet bo z tego co wiem to chcą szybciej wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może poczekaj az bedzie konkretna ustawa? Z konkretnymi zapisami, wytycznymi i kryteriami. Bo, póki co, ustawy nie ma wiec co ty liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno już po moprach ganiają i się zapisują :P I to widać po co ta ustawa potrzebna komu. Jeszcze nie ma a już liczą i przebierają nózkami, że "państwo da". A wcześniej im zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matkooo przecież jak to wejdzie za pol roku to bedzie dobrze. Pamietaj autorko , ze jak to wejdzie to automatycznie znikna wszystkie zasiłki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×