Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak Włoch nie chce przyjechać do Polski

Polecane posty

Gość gość
Jemu dobrze u niego tobie lepiej u siebie w kraju. Znajdź sobie Polaka. W naszym kraju jest pełno fajnych wartościowych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tobie ten Nudel? W Polsce sa lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę chcecie taką głupią szmatę po tym durnym Włochu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja Ci wierzę. większość rodzin włoskich tak właśnie wygląda. Ignorancji, niedorozwinięci umyslowo. Bardzo często źle lub w ogóle nie wykształceni. Matka po podstawówce wiedząca wszystko to typowy obraz włoskiej kobiety plus synek maminsynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że jej wierzysz nie zmienia faktu że jest głupią dzi/wką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chybabym sie zrzygal na szmate po Cyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrzygałabym się na obrzydliwego rasistę i seksistę, także wiesz. Bardzo mnie boli że taki wspaniały człowiek nie byłby mną zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według polaczków każda kobieta , która ma chłopaka, męża innej narodowości to d***** i szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wracałabym do Polski albo szukałabym pracy gdzieś na północy Europy. On nawet jeżeli skończy studia, będzie miał problem ze znalezieniem pracy. Ty - sama widzisz. We Włoszech sytuacja z zatrudnieniem jest tragiczna, zaczyna się nowy exodus, coraz więcej znajomych wyjeżdża za pracą. W Polsce twój chłopak będzie miał jeszcze przez chwilę szansę znaleźć pracę w którymś korpo - tam gdzie szukają ludzi z językiem - albo na słuchawce. Nie będzie szału z kasą, ale da radę. Jeżeli nie chce - to weź pod uwagę, że ta sytuacja nie do pozazdroszczenia prawdopodobnie będzie się ciągnęła przez lata. Ja mam męża Włocha, mamy mieszkanie we Włoszech, ale od kilku lat mieszkamy w Polsce, bo tutaj po prostu lepiej nam się żyje. Oboje prowadzimy działalność, dużo mniej płacąc podatków niż płacilibyśmy we Włoszech, jest mniejsza biurokracja i bałagan. Włochy są przyjemniejsze, mielibyśmy morze pod nosem i super jedzenie, ale życie codzienne tam teraz to dramat. Jeśli twój chłopak się nie zmobilizuje - ani do wprowadzenia zmian tam ani do przeprowadzki tutaj - to zastanów się czy warto w ogóle to ciągnąć. Związki same w sobie są skomplikowane, z kimś z innego kraju dwa razy bardziej - i trzeba w nie włożyć więcej wysiłku i pracy. Ty jesteś na to gotowa, ale czy jesteś pewna, że on też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź i zapomnij. Szkoda twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że póki co powinnaś przeprowadzić się do Polski. Jeżeli Twoj narzeczony - Włoch nie przyjedzie, nic sobie z tego nie zrobi... po prostu się z nim rozstań. Wiedz, że nie będzie lepiej z jego rodziną, nawet jeśli znalazłabyś sobie pracę, na pewno jeżeli będziesz dalej z nimi mieszkać. Spróbuj ofert z polskich korporacji, taką pracę będziesz mogła wykonywać również we Włoszech. Powiem Ci jedno... jeżeli nie ogarniesz się i nie będziesz twardą babką z ambicjami to zjedzą Cię tam! Dalej będziesz obrażana, a tego chyba nie chcesz. Sama mam chłopaka Włocha, który jest moim spełnieniem marzeń, ale nie zapomnę kim jestem i nigdy mu nie powiedziałam, że zamieszkam z nim. Jest taki plan, aby nie mieszkać we Włoszech. Powiem Ci jeszcze, że kocham go, ale jeżeli miałabym podobną sytuację do Twojej, nie wahałabym się, aby się rozstać. Nie tylko Ty jedyna na świecie z kimś zerwiesz. Pamiętaj, że to Twoje życie i to Ty o nim decydujesz. Jesteś wartościową kobietką. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha sprowadzały Arabów teraz Włochów ... A z marną sytuacją w Italii to fakt. Teraz jeszcze sprowadzili tam sobie z kilkaset tysięcy imigrantów z Afryki całe południe plus duże miasta są nimi zawalone .Pewne dzielnice w Rzymie to już Trzeci Świat . Niebezpiecznie i brudno . Zresztą syf tam straszny Polska jest bardziej zadbana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×