Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agusiek26

Zrzucić 30 kg do lata 2016 !

Polecane posty

Gość agusiek26

Hej dziewczyny ! :) Szukam grona osób do wspólnego motywowania się. Od tygodnia jestem na diecie Oxy, narazie -1.5kg. Waga startowa 88kg przy 170cm, chcę schudnąć do maja/czerwca 30kg. Ktoś dołączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva88a
ja mam 102 kg na 175 cm, i tez bym chciała 30 kg do lata 2016 :) ale ja nie jestem na diecie, ja staram się zmienić swój styl życia. jeść zdrowo na zawsze.. bo dieta się kiedyś skończy, a jak się ma nadwagę to nie można potem wrócić do tego co było przed dietą.. trzeba zmienić na zawsze swoje jedzenie. i ja już się staram od 1 listopada 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiek26
I jak Ci idzie Eva? :) wlasciwie u mnie pewnie tez do tego dojdzie, ze po prostu zmienie nawyki, bo do lata zdaze sie przyzwyczaic do takiego zywienia. Narazie jadlospis mi sie bardzo podoba, wiec niewiele musze zmieniac i malo co dojadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva88a
wstaje o 9 śniadanie jem o 10:00 jem co chce :) ale tyle co mieści się na małym talerzyku :) 2 śniadanie o 12:00 kawa z mlekiem i czasem owoc obiad ok 14:00 to co jest w domu, ale w mniejszej porcji. i zamieniam makaron biały na razowy itp. podwieczorek o 16:00 herbatka i woda a kolacja o 17:40 coś typu omlet z serkiem i owocami, albo owsianka z owocami :) bez cukru :) i woda mineralna i nic więcej :) maszeruje prawie codziennie po 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kolette
To jest dokładnie tak jak z dietą nie na każdego dana dieta działa.Foreverslim ma tą przewagę że jest preparatem zarejestrowanym i przebadanym.A niestety trzeba powiedzieć szczerze żę ogromna większość preparatów sprzedawanych w Polsce to preparaty nie przebadane i nigdzie nie zgłaszane czyli sprzedawane nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×