Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy życia

Jak to wytłumaczycie drogie Panie

Polecane posty

Gość ciekawy życia

Otóż mam pytanie do Was Panie Z czasów ogólniaka pamiętam że był taki typek niski przeciętniak, miał specyficzny styl (czytaj małe podarte dżinsy, wystająca koszula, czasem melonik) do wszystkiego podkładał fajerwerki, zawsze były wokól niego dziewczyny buziaczek jak się mijali itp.. patrząc na to z boku z kumplami śmialiśmy się i raz zapytaliśmy jedną "z jego dziewczyn" czy chciałaby być z nim to mnie wyśmiała za głupie pytanie i powiedziała że nie. i takich gości znam paru więc czy Wy dziewczyny chcecie zaistnieć przy takim pokozać się zwrócić na siebie uwagę czy co? wiem że moje pytanie nie odnosi się do wszystkich pań ale po prostu jestem ciekaw i chetnie posłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy życia
raczej nie bardziej imprezowicz nie traktujący nic poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie traktowaly go jak swoja kolezanke-geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem obecnie w 3 klasie LO i jest podobnie tyle że mam takiego w klasie (biol chem 33dziewczyny) gość jest ateistą choć jego motto życiowe to nie wierzę jak Boga kocham hejtuje każdego i też zawsze obok dziewczyny jak przechodzę to rozmowa na poziomie imbecyli i k...a czuje się jak jeden z nielicznych normalnym w klasie a to może ze mną coś nie tak o tamto zachowanie jest normalne wśród już dorosłych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×