Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miranda_04

Dzień dobry.

Polecane posty

Gość kotka poes
cos mi sie wydaje, ze to ostatnie pytanie, to chyba od podszywa... nie, szfaba nie poznalam. komus geografia z podstawowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Ach te gówniarze zamiast lekcje odrabiać to siedzą na tych babskich portalach jak gówniarz Odgadł moje hasło olej buraka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Myślenie dobrze dzisiaj Ci idzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Dzień dobry :-) Jawka na szybko i spadam mam mnóstwo pracy dzisiaj, może ten podszywacz ma wiecej to sobie po piszecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Miało być" Kawka":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Autorka calkiem nas olała :-( nawet kawki nie pije z nami pewnie zapracowana . Kocia a u Ciebie co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_04
Oj oczywiście, że nie olała. Miło pić kawę z Wami :-) Mam ostatnio bardzo dużo obowiązków. Pozdrawiam i życzę pięknych snow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Dzięki i wzajemnie :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Dzień dobry? Chyba nie jestem zbyt optymistyczny ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dlaczego ma nie byc optymistyczny? piekny wschod slonca :) wysmienita kawa, dobra muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
-bo poniedziałek :-( -bo Mikołaja nie było :'( - bo na 7 do pracy :O Kocia spać nie możesz że wschody słońca ogladasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, marudzisz... poniedzialek to tylko dzien. poczatek tygodnia, szybko minie. jak zaczynasz o 7 to pewnie wczesniej konczysz, zawsze moze byc gorzej. kocur wstaje o4.30 a wraca dopiero kolo 18. prezenty nalezy kupowac sobie samemu a nie liczyc na kogos:-), nie bedziesz rozczarowany. a wschod slonca dzisiaj byl przed 8dopiero:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
ja myślałem że na zachodzie pracuje się troszkę krócej :-( Kocia to gdzie ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod stolica europy. bledne myslenie:-) na zachodzie by cos osiagnac trzeba pracowac wiecej i dluzej. mozna rowniez byc "cwanym" i probowac na socjalu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Dzień dobry..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Znowu szaro mglisto i pochmurno :-( odwiedzacie na święta ojczyzne czy to tak na prawdę na stałe? Na sylwka jakieś plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie slonecznie i nawet dosc cieplo jak na grudzien. swieta spedzimy u moich rodzicow, ale to taki krotki wypad bo pieciodniowy. a sylwester w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Domowka w gronie znajomych ? Chyba nie we dwójkę;-) no nie w sylwestra ;-) Święta u teściów w pierwszy dzień jak zwykle. Sylwek chyba u znajomych zobaczymy jeszcze . Co w tym roku pod choinkę ? ?Sobie wybralas ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, ze we dwojke ;) i z kociakami... lubie takie sylwestry... a prezent sobie kupie ale po nowym roku na wyprzedazach w bielizniarskim zaszaleje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Hej :-) Zabiegany bardzie j niz zwykłe ufffff Dlaczego kupujesz je sama kocur nie ma czasu .nie lubi czy nie potrafisz udawać że się z czegoś cieszysz :-D Ztymi prezetami po nowym roku to niezły pomysł (jak się kupuje sobie) Ale u dzieciaków to chyba nie przejdzie Mikolaj zachorował ? :-D Weekend nie ma na co czekac w sobotę pewnie znowu do 16 a w niedziele nie chce się z wyrka wstac , a już na pewno nie przed 11 obiadek ; spacerek i po weekendzie .ale zamulam co ? Lepiej powiedz co kupisz w tym bielizniarskim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) kocur chetnie by kupowal... ale no wlasnie, jednego dnia chce to a drugiego cos innego :) najwazniejsze, ze w lozku doskonale wie czego od niego oczekuje i za kazdem razem sie sprawdza ;) mikolajki juz byly wiec te prezenty dla kociakow sa juz z glowy. a bielizniarski... coz ;) pewnie gorset jeden lub dwa... do kolekcji.. lub komplet bielizny... mozliwe, ze nic mi sie nie spodoba i skonczy sie na torebce lub butach... :D :D :D lub przepieknej filizance. :) weekend jest juz dla mnie udany, gdy nie potrzebuje uzywac budzika :D czasem takie drobiazgi a jak ciesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalwaro
Jeszcze tyłu :-) mordek uśmiechniętych u Ciebie nie widziałem ;-) to pewnie ten weekend :-D Ja tez dla zonki bieliznę kupie tylko poszukam inspiracji żeby nie musiała za bardzo udawać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×