Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

Co polecacie. 呕aluzje, rolety plisy?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Roletex ma naprawd臋 ciekawe rozwi膮zanie, je艣li chodzi zar贸wno o rolety, jak r贸wnie偶 plisy i 偶aluzje. Warto sobie zerkn膮膰 na ich stron臋, poczyta膰 i poogl膮da膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pawe艂6594142
Ja jestem zdecydowanie za roletami. Mam juz 2 lata i chyba na nic bym nie zamieni艂. Wygl膮d estetyczny i funkcjonalno艣膰. Podczas budowy juz zamawialismy tutaj - http://kmsrolety.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wszystko zale偶y co tak naprawd臋 potrzebujemy, 偶aluzje idealnie pasuj膮 do nowoczesnych wn臋trz https://www.knall.com.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
No u nas bardzo dobrze si臋 sprawdzaj膮 jednak plisy, co by nie m贸wi膰, to ch臋tnie si臋 dzi臋ki nim chowam przed nadmiernym nas艂onecznieniem :) polecam jak najbardziej http://www.pliseo.pl/ robi膮 na indywidualne zam贸wienie, fajnie si臋 sprawdzaj膮 dobra jako艣膰 materia艂贸w ceny ok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wika215
Moim zdaniem najbardziej praktyczne o ka偶dej porze roku s膮 markizy do okien pionowych. Powod贸w jest kilka: bardzo dobre hamowanie nas艂onecznienia i utraty ciep艂a zim膮, ograniczenie u偶ywania klimatyzacji, do tego prosty monta偶 i 艂atwy wygl膮d. Bardziej trwa艂e rozwi膮zanie ni偶 roletki z marketu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Polecam ludzi z Masters w Krakowie. Maj膮 przede wszystkim ofert臋 bardzo r贸偶norodn膮. Duzy wyb贸r os艂on wewn臋trznych i zewn臋trznych plus r贸偶ne p贸艂ki cenowe. Nie trzeba si臋 od razu u nich porywa膰 na najdro偶sze rozwi膮zania (cho膰 nie ukrywam, 偶e mnie te wzmacniane rolety zewn臋trzne antyw艂amaniowe kusi艂y).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Moim zdaniem plisy s膮 naprawd臋 dobrym rozwi膮zaniem, moge je poleci膰 z do艣wiadczenia. daj膮 przyjemne ukojenie przed du偶ym s艂o艅cem, a w ch艂odne dni stanowi膮 fajn膮 dekoracj臋 mieszkania. Ja kupowa艂am je tutaj https://www.pliseo.pl/ i zar贸wno pod wzgl臋dem jako艣ci jak i cen daj膮 naprawd臋 rad臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwia

Zgadzam si臋 z tym 偶e plisy to dobre rozwi膮zaniem. Te偶 mam w domu plisy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze chroni膮 przed nas艂onecznieniem a dodatkowo wygladaj膮 fantastycznie. Ja zamawia艂am na聽www.karnix.pl/plisy-premium-435.html maj膮 szeroki wyb贸r tkanin i modeli i bardzo dobre ceny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jak dla mnie plisy 聽najbardziej praktyczne rozwi膮zanie. A jak zastanawiasz si臋 mi臋dzy roletami a 偶aluzjami to te b臋d膮 najbardziej odpowiednie. 艁膮cz膮 cechy rolet i 偶aluzji, wygl膮daj膮 bardzo 艂adnie i 艂atwo si臋 je montuje. Ja mam tego typu https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html i jestem bardzo zadowolony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zuzia

Ja zdecydowanie polecam plisy s膮 艂adne, praktyczne i 艂atwe w utrzymaniu czysto艣ci. Sprawdzaj膮 si臋 w ka偶dym pomieszczeniu i posiadaj膮 bogat膮 ofert臋 kolorystyczn膮. Na stronie telimenastudio.pl mo偶na podejrze膰 najbardziej popularne rozwi膮zania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tamka

http://janar-rolety.pl/ ta firma oferuje i rolety, i 偶aluzje, i moskitiery, i plisy -聽 do wyboru, do koloru :P na pewno Ci doradz膮 i pomog膮 wybra膰 co艣 odpowiedniego dla Ciebie, ale czego by艣 nie wybra艂a, to na pewno b臋dziesz zadowlona, bo ich produkty s膮 艣wietne, i pod wzgl臋dem jako艣ci, i pod wzgl臋dem wygl膮du :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koko

Rolety dzie艅 noc - biale polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Joniop

Ja zdecydowanie polecam rolety, s膮 uniwersalne, je偶eli szukasz sprawdzonego dostawcy polecam zajrze膰 tutaj聽stylsc.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AgnieszkaMichalik
Dnia 17.12.2018 o 13:06, Go艣膰 sylwia napisa艂:

Zgadzam si臋 z tym 偶e plisy to dobre rozwi膮zaniem. Te偶 mam w domu plisy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze chroni膮 przed nas艂onecznieniem a dodatkowo wygladaj膮 fantastycznie. Ja zamawia艂am na聽www.karnix.pl/plisy-premium-435.html maj膮 szeroki wyb贸r tkanin i modeli i bardzo dobre ceny.

Potwierdzam, sama mam plisy firmy Karnix i jestem z nich bardzo zadowolona. S膮 bardzo funkcjonalne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 micjalina

U nas zdecydowanie rolety. Na karnix.com.pl znajdziecie naprawd臋 bardzo du偶y wyb贸r rolet zaciemniaj膮cych. Rolety dost臋pne w tym sklepie s膮 bardzo dobre pod wzgl臋dem jako艣ci, przesy艂ka na czas polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wersia

Niekt贸rzy wol膮 rolety, a inni 偶aluzje. Kwestia gustu. Takie os艂ony powinny przede wszystkim by膰 praktyczne, chroni膰 przed s艂o艅cem i w艣cibskimi s膮siadami. Poza tym musz膮 pasowa膰 do konkretnego wn臋trza. Roletex ma i rolety i 偶aluzje w swojej ofercie. Poszukajcie sobie ich strony w necie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Amkina

Markizy do okien Fakro. Nie do艣膰, 偶e bardzo 艂adnie po prostu wygl膮daj膮 to do tego te偶 chroni膮 wn臋trze przed nagrzewaniem. Wi臋c kilka funkcji w jednej. Co wa偶ne montuje si臋 je od zewn膮trz, wi臋c nie nagrzewaj膮 si臋 ca艂e okna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Wiesz wyb贸r tak naprawd臋 jest uzale偶niony od Twoich indywidualnych gust贸w, poniewa偶 ka偶demu mo偶e podoba膰 si臋 co innego.聽 Nale偶y r贸wnie偶 wzi膮膰 pod uwag臋 wystr贸j Twojego mieszkania, aby wszystko z sob膮 pasowa艂o. W salonie Telimenastudio mo偶esz wszystko na spokojnie obejrze膰 i sprawdzi膰 co w Twoim przypadku sprawdzi si臋 najlepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 偶aneta

A sprawdzali艣cie ju偶 firm臋 Roletex ? Oni maj膮 naprawd臋 ciekawe propozycje, je艣li chodzi o rolety, ale te偶 plisy i 偶aluzje. Wyb贸r jest spory.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mayenka

Ja polecam plisy okienne, u mnie si臋 dobrze sprawdzaj膮, no i bardziej mi si臋 podobaj膮 ni偶 standardowe 偶aluzje czy rolety. Mam tak偶e moskitiery plisowane. Mam sprawdzon膮 firm臋:聽http://www.plisa.sklep.pl/.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grzesiek

Zanim podejmiecie ostateczn膮 decyzj臋 艣mia艂o mog臋 poleci膰 Wam, aby艣cie zwr贸cili uwag臋 na propozycje przygotowane przez Karnix, poniewa偶 maj膮 ka偶dy z tych rodzaj贸w dekoracji okiennych w r贸偶nych wersjach je艣li chodzi o modele, czy te偶 dost臋pne kolory. W razie jakichkolwiek w膮tpliwo艣ci tak偶e mog臋 stwierdzi膰, 偶e sama obs艂uga klienta tak偶e ma du偶膮 wiedz臋 na temat produkt贸w jakie oferuj膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AdamG

Plisowane je艣li o mnie chodzi聽wagasmaku.pl ale wiadomo wszystko to rzecz gustu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 puszka

ja to jestem za plisami 馃檪 sama mam w domu plisy NAFI i jestem mega zadowolona z wyboru. 艁adnie zacieniaj膮, a ich monta偶 by艂 banalny. Nie wspominaj膮c ju偶 o tym, ze wygl膮daj膮 ekstra i same w sobie mog膮 stanowi膰 ozdob臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Oczywi艣cie 偶e plisy okienne Nafi 馃檪聽nie do艣膰 偶e 艂adniej si臋 prezentuj膮 w por贸wnaniu do 偶aluzji to jeszcze 艂atwiej dba膰 o ich czysto艣c 馃檪聽dla mnie plisy Nafi s膮 bezkonkurencyjne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wed艂ug mnie 偶adna z tych propozycji - najlepsz膮 jao艣膰 oferuj膮 markizy Fakro 馃檪 Zapewniaja nie tylko ochron臋 przed intensywnym s艂o艅cem, ale te偶 du偶膮 ochron臋 przed nagrzewaniem wn臋trza, co przydaje si臋 zw艂aszcza latem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Rolety zawsze na allegro. Tanio i dobrze. M膮偶 sam mierzy, zamawia i montuje. 1 okno to ok 15 min pracy i gotowe :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A ja uwa偶am 偶e plisy okienne i to one wystarcz膮. My mamy takie z Nafi i akurat te od tego producenta mog臋 poleci膰. S膮 porz膮dnie wykonane a do tego 艂adnie wygl膮daj膮 w oknach 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×