Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co polecacie. Żaluzje, rolety plisy?

Polecane posty

Gość gość
Roletex ma naprawdę ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi zarówno o rolety, jak również plisy i żaluzje. Warto sobie zerknąć na ich stronę, poczytać i pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł6594142
Ja jestem zdecydowanie za roletami. Mam juz 2 lata i chyba na nic bym nie zamienił. Wygląd estetyczny i funkcjonalność. Podczas budowy juz zamawialismy tutaj - http://kmsrolety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u nas bardzo dobrze się sprawdzają jednak plisy, co by nie mówić, to chętnie się dzięki nim chowam przed nadmiernym nasłonecznieniem :) polecam jak najbardziej http://www.pliseo.pl/ robią na indywidualne zamówienie, fajnie się sprawdzają dobra jakość materiałów ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika215
Moim zdaniem najbardziej praktyczne o każdej porze roku są markizy do okien pionowych. Powodów jest kilka: bardzo dobre hamowanie nasłonecznienia i utraty ciepła zimą, ograniczenie używania klimatyzacji, do tego prosty montaż i łatwy wygląd. Bardziej trwałe rozwiązanie niż roletki z marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ludzi z Masters w Krakowie. Mają przede wszystkim ofertę bardzo różnorodną. Duzy wybór osłon wewnętrznych i zewnętrznych plus różne półki cenowe. Nie trzeba się od razu u nich porywać na najdroższe rozwiązania (choć nie ukrywam, że mnie te wzmacniane rolety zewnętrzne antywłamaniowe kusiły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem plisy są naprawdę dobrym rozwiązaniem, moge je polecić z doświadczenia. dają przyjemne ukojenie przed dużym słońcem, a w chłodne dni stanowią fajną dekorację mieszkania. Ja kupowałam je tutaj https://www.pliseo.pl/ i zarówno pod względem jakości jak i cen dają naprawdę radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Zgadzam się z tym że plisy to dobre rozwiązaniem. Też mam w domu plisy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze chronią przed nasłonecznieniem a dodatkowo wygladają fantastycznie. Ja zamawiałam na www.karnix.pl/plisy-premium-435.html mają szeroki wybór tkanin i modeli i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie plisy  najbardziej praktyczne rozwiązanie. A jak zastanawiasz się między roletami a żaluzjami to te będą najbardziej odpowiednie. Łączą cechy rolet i żaluzji, wyglądają bardzo ładnie i łatwo się je montuje. Ja mam tego typu https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html i jestem bardzo zadowolony.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Ja zdecydowanie polecam plisy są ładne, praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu i posiadają bogatą ofertę kolorystyczną. Na stronie telimenastudio.pl można podejrzeć najbardziej popularne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamka

http://janar-rolety.pl/ ta firma oferuje i rolety, i żaluzje, i moskitiery, i plisy -  do wyboru, do koloru :P na pewno Ci doradzą i pomogą wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie, ale czego byś nie wybrała, to na pewno będziesz zadowlona, bo ich produkty są świetne, i pod względem jakości, i pod względem wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Rolety dzień noc - biale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joniop

Ja zdecydowanie polecam rolety, są uniwersalne, jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy polecam zajrzeć tutaj stylsc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMichalik
Dnia 17.12.2018 o 13:06, Gość sylwia napisał:

Zgadzam się z tym że plisy to dobre rozwiązaniem. Też mam w domu plisy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze chronią przed nasłonecznieniem a dodatkowo wygladają fantastycznie. Ja zamawiałam na www.karnix.pl/plisy-premium-435.html mają szeroki wybór tkanin i modeli i bardzo dobre ceny.

Potwierdzam, sama mam plisy firmy Karnix i jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micjalina

U nas zdecydowanie rolety. Na karnix.com.pl znajdziecie naprawdę bardzo duży wybór rolet zaciemniających. Rolety dostępne w tym sklepie są bardzo dobre pod względem jakości, przesyłka na czas polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersia

Niektórzy wolą rolety, a inni żaluzje. Kwestia gustu. Takie osłony powinny przede wszystkim być praktyczne, chronić przed słońcem i wścibskimi sąsiadami. Poza tym muszą pasować do konkretnego wnętrza. Roletex ma i rolety i żaluzje w swojej ofercie. Poszukajcie sobie ich strony w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amkina

Markizy do okien Fakro. Nie dość, że bardzo ładnie po prostu wyglądają to do tego też chronią wnętrze przed nagrzewaniem. Więc kilka funkcji w jednej. Co ważne montuje się je od zewnątrz, więc nie nagrzewają się całe okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wiesz wybór tak naprawdę jest uzależniony od Twoich indywidualnych gustów, ponieważ każdemu może podobać się co innego.  Należy również wziąć pod uwagę wystrój Twojego mieszkania, aby wszystko z sobą pasowało. W salonie Telimenastudio możesz wszystko na spokojnie obejrzeć i sprawdzić co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta

A sprawdzaliście już firmę Roletex ? Oni mają naprawdę ciekawe propozycje, jeśli chodzi o rolety, ale też plisy i żaluzje. Wybór jest spory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka

Ja polecam plisy okienne, u mnie się dobrze sprawdzają, no i bardziej mi się podobają niż standardowe żaluzje czy rolety. Mam także moskitiery plisowane. Mam sprawdzoną firmę: http://www.plisa.sklep.pl/. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Zanim podejmiecie ostateczną decyzję śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na propozycje przygotowane przez Karnix, ponieważ mają każdy z tych rodzajów dekoracji okiennych w różnych wersjach jeśli chodzi o modele, czy też dostępne kolory. W razie jakichkolwiek wątpliwości także mogę stwierdzić, że sama obsługa klienta także ma dużą wiedzę na temat produktów jakie oferują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamG

Plisowane jeśli o mnie chodzi wagasmaku.pl ale wiadomo wszystko to rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka

ja to jestem za plisami 🙂 sama mam w domu plisy NAFI i jestem mega zadowolona z wyboru. Ładnie zacieniają, a ich montaż był banalny. Nie wspominając już o tym, ze wyglądają ekstra i same w sobie mogą stanowić ozdobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że plisy okienne Nafi 🙂 nie dość że ładniej się prezentują w porównaniu do żaluzji to jeszcze łatwiej dbać o ich czystośc 🙂 dla mnie plisy Nafi są bezkonkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie żadna z tych propozycji - najlepszą jaość oferują markizy Fakro 🙂 Zapewniaja nie tylko ochronę przed intensywnym słońcem, ale też dużą ochronę przed nagrzewaniem wnętrza, co przydaje się zwłaszcza latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolety zawsze na allegro. Tanio i dobrze. Mąż sam mierzy, zamawia i montuje. 1 okno to ok 15 min pracy i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że plisy okienne i to one wystarczą. My mamy takie z Nafi i akurat te od tego producenta mogę polecić. Są porządnie wykonane a do tego ładnie wyglądają w oknach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×