Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kabiny prysznicowe na wymiar kraków

Polecane posty

Gość gość

Hej, jestesmy na etapie remontu naszego nowego mieszkania w Krakowie, szukamy teraz szklarza, który byłby w stanie wykonać dla nas kabinę prysznicową na wymiar do brodzika... Czy możecie mi kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwile autorka sama będzie wklejać linki do swojej firmy i robić konwersacje z samą sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://term-glass.pl/ - robiłem u nich zarówno kabinę łazienkową na wymiar jak i zamawiałem szybę lacobel do kuchni i jakość pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław66
Kupowałem w Krakowie kabinę prysznicową na wymiar szklaną http://www.dekor-glass.com.pl/kabiny-prysznicowe.html jak na Kraków to całkiem tanio było, porównując z innymi sklepami w Krakowie. U mnie byli osobiście zmierzyli i wykonali i przywieźli i zamontowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna

polecam szklane.eu. Zajmują sie nie tylko kabinami prysznicowymi, moga pomóc także w inny sposób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol
2 godziny temu, Gość faustyna napisał:

polecam szklane.eu. Zajmują sie nie tylko kabinami prysznicowymi, moga pomóc także w inny sposób 🙂

Również korzystałem z ich usług i są świetni! Serdecznie polecam szklane.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Również zdecydowanie szklane.eu! Kabina jest super wykonana, a montaż przebiegł szybko i sprawnie. Chyba już nic nie kupię z gotowego projektu - zamawianie na wymiar najlepiej się opłaca 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Również zdecydowanie szklane.eu! Kabina jest super wykonana, a montaż przebiegł szybko i sprawnie. Chyba już nic nie kupię z gotowego projektu - zamawianie na wymiar najlepiej się opłaca 😉 

panowie i u mnie zajęli się wykonaniem i zamontowaniem kabiny 😉 wszystko poszło zgodnie z planem a łazienkę ozdabiam świetnie wykonana kabina prysznicowa z którą nigdy nie było żadnych problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×