Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita355

spotykanie a związek

Polecane posty

Gość gość
to autorko, nie chodzi o deklaracje- nic sobie nie obiecywaliście , ok, jest wam fajnie. Ale nie o to chodzi, a o to,że FACET SIĘ SIEBIE WYPARŁ. On nie musiał sie deklarowac- ale o n sie ciebie wyparł. I wiesz, gdyby to zrobił 15 latek na rodzinnej imprezie,można by wybaczyc, ale nie facet w średnim wieku, przy kolezance, ( a nie w gronie rodziny, pod presja, koleżanka nie była żadna presją dla pana, w przec, do rodziny.) zastanów sie nad panem, bo ten czas, który z nim marnujesz, mogłabys spędzić u boku kogos, kto BEDZIE cie uwzględniał w swoich planach i nie bedzie sie ciebie wypierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pana mówiącego opowrocie doi gumowego " przyjaciela" No cóz, wolałabym byc z takim gumowym , zawsze gotowym, czystym, sprawnym, niz z panem, który mnie wykorzystuje, a na koniec w żywe oczy sie wypiera związku ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee. nie ma co tak stereotypowo patrzeć. Dlaczego kobieta ma być wykorzystana? Bo nic w zamian ( związku ) nie dostaje? A co my się sprzedajemy czy co? Tutaj chodzi o coś innego. O to, że się kobieta angażuje i liczy na więcej. Gdyby nie to to niby czemu miałaby rezygnować? Skoro ma ciepłego faceta do towarzystwa, niezły seks , jeśliby tylko umiała zachować dystans to samotnej kobiecie zawsze raźniej. Ma też swoje potrzeby a sprowadzania faceta do roli gumowego przyjaciela jest nie na miejscu. Autorko, albo wyluzujesz, albo artykułujesz swoje oczekiwania i konsekwentnie postępujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma ciepłego faceta do towarzystwa, niezły seks , jeśliby tylko umiała zachować dystans to samotnej kobiecie zawsze raźniej. Ma też swoje potrzeby a sprowadzania faceta do roli gumowego przyjaciela jest nie na miejscu. xxx przecież ten facet sam się sprowadził do roli gumowego przyjaciela skoro bzyka się z autorką a wszem i wobec ogłasza, że nie jest z nią w związku! czyli kim jest w tej relacji? tym niepotrzebnym kawałem mięsa doczepionym do k/u/t/a/s/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tak ustalili OBOJE-WSPÓLNIE-I-W-PORZUMIENIU na samym początku: spotykamy się WYŁĄCZNIE po to żeby sie miziać i bzykać. A żeby HIWa lub trypla nie złapać, jesteśmy sobie wierni. Kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćr
a na koniec powie 'Przeciez nic ci nie obiecywałem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może też powiedzieć\: żegnaj Gienia świat się zmienia coraz trudniej o jelenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćr dziś a na koniec powie 'Przeciez nic ci nie obiecywałem' xxx bo przecież nie obiecywał! ona o określenie ich relacji wstydziła się zapytać - ale tyłka wystawiać się nie wstydziła w sumie więc on zdecydował a ona jak zwykle zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40 stce
Anita355 - nie szanujesz sie, to i inni Cię szanowac niebęda. możesz tu teraz swojego misia wybielac,że on nie to miał na myśli,że ogólnie jest cudowny, po tym był wspaniały i czuły- ale NIE ZMIENIA to faktu,że się ciebie wyparł. przeszłas nad tym do porządku dziennego- widocznie ODPOWIADA CI TRAKTOWANIE CIĘ JAK SZMATA. Mógł powiedzieć- spotykamy się na luzie od jakiegos czasu- to nawet byłoby ok. Ale nie takie teksty, jak pisałaś. To chyba prowo, nie wierzę że są aż takie desperatki.... zawsze to powtarzałam i bede powtarzać,że od byle chłopa w domu, lepszy jest już byle kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×