Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Turkowie podrywali Was na wakacjach w Turcji ? Mnie bardzo

Polecane posty

Gość gość
Polki są strasznie naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie głupoty bo zazdrośćcie Turkom urody i nie umiecie czytać dziewczyna wyżej napisała że Turcy podrywali jej koleżankę w Niemczech czyli są w Europie nie muszą do niej jechać, wiele Polek jest żoną Turka i są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turkowie to mega ciacha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy muzulmanin juz jest w europie z legalnym paszportem to dalej slodzi europejkom, ale po to, zeby je zerznac, a potem zrobic swoja i swoich braci w wierze, niewolnice... I tak potem zmusza europejska idiotke, zeby robila loda wszystkim jego kuzynom, albo gwalca ja wszyscy razem... O wy naiwne idiotki, nic nie wiecie o muslimach. Dla nich, my europejki jestesmy tylko bialymi k*****i, zlymi kobietami, ktore nie ubieraja sie jak przyzwoite kobiety (tzn nie nosimy hijabow itd), wiec chcemy byc gwalcone i traktowane jak k***y, z ktorymi mozna zrobic wszystko... Podoba wam sie ich tok myslenia? Jestescie bialymi k*****i, ktore marza o zbiorowych g***tach? Jezeli nie, to przestancie die nimi zachwycac, bo skonczycie jak nie jedna szwedka czy dunka albo brytyjka...marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turcy przystojni hahaha żart roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko, jestem kobietą nie facetem i mieszkam w uk i wiem bardzo dobrze kim sa uwielbiani przez ciebie turasi i co mysla o nas europejkach. Z racji kontaktow zawodowych mialam z nimi wiele razy doczynienia, znam turecji w stopniu komunikacyjnym, ale nigdy im sie tym nie chwalilam, wiec wiele razy slyszalam co mowili o mnie, albo innych kobietach... Dla turasow europejki to niewierne, glupie k***y, ktore zasluguja tylko na g**** i calkowite podporzadkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi się czytać Twoich głupot bo piszesz głupoty z zazdrości zazdrościsz Turkom tego że są przystojni i podobają się Polkom i na odwrót, wiadomo że w każdym kraju są ludzie dobrzy i źli, rożni reguły nie ma ale Turkowie często są przystojni i mili, koleżanka mojej ciocia jest żoną Turka są szczęśliwi są ze sobą wiele lat, mają dzieci a inna która jest żoną Polaka planuje rozwód bo on ją zdradza itd wiec jak widzisz różnie bywa a Ty piszesz z zazdrości głupoty ale pewnie też jesteś ok wiec już tak nie zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 70% turków masz hiv i kiłe więc wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak jasne bardzo dobrze wiem co to jest tr)ol to osoba która w internecie pisze specjalnie z nudów głupoty aby z nią pisać i tak właśnie robisz ( piszesz że jesteś dziewczyną nie wierzę pewnie udajesz i będziesz się podszywać) już Ci pisałam w każdym kraju są ludzie dobrzy i źli , róźni reguły nie ma , już Ci pisałam że koleżanka mojej ciocia jest żoną Turka wiele lat mają dzieci i jest ok a ta co jest żoną Polaka jest zdradzana i myśli o rozwodzie , największa głupota to oceniać człowieka według narodowości bo wtedy można wtrafić na złego człowieka a gdy ocenia się po charakterze można trafić na dobrego jak pokazuje przykład który opisałam. Piszesz głupoty bo zazdrościsz Turkom urody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie , widać że Polacy bardzo zazdroszczą Turkom urody, bo piszą takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę aby być żoną Turka bo są bardzo przystojni i mili, my Polki im się podobamy z wzajemnością :-) ! A Polacy zazdroszczą haha ;-) ale też są ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam korzenie tureckie czyli mam u was szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz szansę :-) ! często widzę tu komentarze, że ktoś ma korzenia tureckie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanki turków ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończę 17, ale ja już mam chłopaka Niemca tureckiego pochodzenia, nie szukam kolejnego bo ten jest najprzystojniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To młodziutka jesteś ja osobiście chciałbym mieć za żonę Czeszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze podobali mi się bardziej obcokrajowcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam córkę i zaprawdę powiadam wam, wypierdzielę z domu jak mi przyjdzie do domu uwieszona na jakimś "kanake"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jestem jedyna do której Środkowa-Wschodnia uroda w ogóle nie przemawia. Nie wiem, może jakaś utajniona rasistka jestem, ale nie wyobrażam sobie związku z nie-białym. Wszystko jest w nich dziwne...oni nawet pachną inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam tak samo. Nie sądzę żeby to był rasizm, raczej preferencje. Rasizm to uważanie kogoś za gorszego ze względu na ich kolor skóry/pochodzenie. Ja nie czuje się od nich lepsza, po prostu nie uważam ich za atrakcyjnych, to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty piszecie bo im zazdrościcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jako facet przyznam że są przystojni i mili, ale podrywają niestety wszystkie kobiety. Nie jesteście wyjątkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tam jadę aby być podrywana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×