Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestańcie narzekać że macie za częsty seks

Polecane posty

Gość gość

Wiecie ile kobiet chciałoby być na waszym miejscu?Ja bym chciała! Chcę żeby mąż chciał mnie dymał rano i wieczór, chcę się zmagać z fochami, histeriami, z otartą cipą, chcę żeby ktos mnie posuwał, a nie mogę. Od 10 lat brak seksu, zawiedzione nadzieje na to by móc się czuć jak kobieta, 10 lat starań, kłótni i nic. Więc dziękujcie losowi za ten wielki dar zamiast ciągle tu narzekać, bo już słuchać was nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Już wiem czemu nie możesz zajść w ciążę, może bank nasienia? Wtedy poczujesz co to macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez bym chciała mniec seks i co? i gowno. Bo mojego faceta juz nie podniecam po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 6 lat byłam z facetem, z którym seks był bardzo rzadki. Zawsze wszystko było ważniejsze. I dopiero wieczorem może i coś by było, ale wtedy zmęczenie brało górę. Pracowal lżej ode mnie a i tak zawsze był zmęczony. Nikogo nie miał na boku, po prostu taki typ. Męczyłam się strasznie. I nie chodzi o samo ulżenie sobie, ale brak seksu wpływa też na samoocenę itd. Rozstałam się z nim i wiele rzeczy się na to złożyło. Teraz mam męża, który ma większe potrzeby ode mnie i tak jest dobrze Rozumiem kobiety, które są w związkach bez seksu i te mają o wiele gorzej. Może nie licząc grupy kobiet całkowicie oziębłych. Ale tych jest raczej mało, a reszta ma brutalnie pisząc przewalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×