Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mantusia

Artroskopia kolana

Polecane posty

Gość gość
Muzę się zgodzić z Elfką. Doktor Krawczuk to specjalista w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaas
Mi artroskopię wykonywał doktor Jan Paradowski z Krakowa. Też mogę polecić tego ortopedę. Ponoć jest lekarzem znanej polskiej tenisistki więc pewnie się zna na swoim fachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak piszecie to boje sie o moje stawy kolanowe... Chyba zaczne brać profilaktycznie arthroblock forte, koleżanka która równiez dzwiga cięzary bierze suplementy na stawy. Też zaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg w artrocenter.pl. Świetna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantusia
Czy ktos tu jeszcze zagląda? Jeśli tak, to jak wasze kolana? U mnie niestety średnio, 1 czerwca mam operacje, już jedna s poważniejszych, bo transpozycja guzowatości kośc***iszczelowej. Będą mi odcinać kawałek kości, przesuwać i przykrecac dwoma srubami. Pozdrawiam, Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam artroskopię operacyjną wiec nie wiem czy po podstawowej też się chodzi o kulach? A miałaś robiony rezonans magnetyczny. Dlatego polecam artro center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dziś usg i okazało się że pęknięta łąkotka i co teraz,jutro do ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam boczne przyparcie rzepki koryguje się przez nacięcie troczków żeby ja poluźnić aby nie wycierała chrząstki podczas zginania. Wysokie ustawienie rzepek to już taki twój urok nie wiem czy z tym coś się robi i pierwszy raz słyszę o ganglionach w kolanie, ale zapewne będą chcieli to wyciąć od dawna to masz? W każdym razie polecam artro center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że artrocenter to będzie najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantusia
Aktualnie jestem po osteotomii (2 czerwca). Niestety nic nie dała. 1,5 tygodnia temu miałam kolejną operację (3 na te kolano) - mikrozłamania kości podchrzęstnej rzepki i podanie do stawu Doprophos+bupiwakaina. Jak można się domyślić też nic nie dała. Ma stół kładę się znowu w styczniu, będe miała wyjmowane śruby. Wtedy też będę miała rezonans. W tej chwili poruszam sie o kuli, bo ból jest bardzo intensywny (pogorszył się po ostatnim zabiegu). Po schodach nie jestem w stanie chodzić, częsty ból w spoczynku, głownie po stronie przyśrodkowej. 24 października będę miała USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik Rzeszów

Witam pracowałem na myjni samochodowej 3 lata zaczęty boleć mnie oba kolana chodziłem po różnych fachowcach każdy twierdził ARTROSKOPIA MUSI BYĆ rezonanse prześwietlenia itd w końcu zaufałem jednemu i poddałem się zabiegowi po operacji okazało się że kolano wygląda całkiem ok w środku ale zrobiłem panu szejwing itd kontrolnie . Się ucieszyłem mam naprawione kolano . Ledwo chodziłem przez rok czasu recytacja ćwiczenia itd a kolano bolało mnie BAAAARDZO . ZJEŹDZIŁEM PÓŁ POLSKI wszyscy twierdzili operacja była niepotrzebna . Wspaniałe wieści a kolano boli i boli mogłem przejść 1 km i dość ale ćwiczyłem że łzami w oczach. W końcu po półtorej roku zachorowałem i leżałem w łóżku miesiąc czasu. Od tamtej pory noga mi odpoczęła i boli mnie dużo mniej ale nadal jest dużo gorzej niż przed operacją aaa zapomniałem dodać że operowane miałem jedno kolano bo dzięki Bogu NFZ dwa na raz nie robi i podsumowując kolano po operacji boli mnie bardziej niż przed a kolano które nie było operowane przestało boleć. NIE POLECAM ARTROSKOPII I CAŁEGO TEGO BAŁAGANU ZOSTAŁEM OKALECZONY PRZEZ POLSKICH FACHOWCÓW Z RZESZOWA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×