Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam watpliwosci

Mężczyzna. Zakochanie od pierwszego wejrzenia

Polecane posty

Gość mam watpliwosci

Czy uważacie, że dorosły mężczyzna może się zakochać od pierwszego wejrzenia? Możecie to nazwać zauroczeniem. Nie ważne jak. Ważne, czy to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takm oj mąż zakochał się we mnie po 5minutach Poznania powiedział mi będziesz moja żona i zamieszkały w naszym domu i będziemy mieli dzieci i tak jestem ,jestem szczęśliwa ale wtedy gdy to powiedział myślał ze wariat :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwosci
Tak. Jestem kobietą. Poznałam kogoś. Byliśmy na dwóch randkach. Umówiliśmy się na kolejną. On się zachowuje jakby mu było cały czas mnie za mało a ja jestem sceptyczna. Trudno mi uwierzyć, że można coś czuć po dwóch spotkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak jest. Pamiętaj, że poza tym, że mogłaś spodobać się fizycznie i mógł Cię polubić, to jeszcze działają tu hormony. One czasem nadają szaleńczego tempa. A czasem może chcieć tylko zaliczyć, ale nie można wykluczyć pierwszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po sexe mu przejdzie ,spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
Nie sądzę, aby chciał mnie tylko zaliczyć. Tulił mnie, pieścił, całował, głaskał, nie mógł oderwać ode mnie rąk, patrzył w oczy. Było widać, że ma wielką ochotę, ale nie zrobił nic poza tym. Nie dotknął mnie nawet dopóki sama nie pogłaskałam go po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ci sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet zakochiwal się we mnie od pierwszego wrażenia,tylko po to by mnie bzyknac ,zna się te bajery ,a jeśli tak jest przetrzymaj go z łóżkiem jak najdłużej to zobaczysz czy cię kocha prawdziwie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam faceta patrzył we mnie jak w obrazek,calowaw w czoło na pożegnanie ,ale co nie mój typ był a wiedziałam że ma kasę itd,ustawiony na maxa ale co jak mi się nie podobał nigdy bym go nie pokochała nudził mnie swoją gadką itd. Musi być to coś by dwie strony przyciagalo. Odpuscilam sobie gostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpilwości
Tak. Podoba mi się, ale nie z wyglądu. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jestem śliczną kobietą. Każdy z którym się spotkam na randkę chce mnie przelecieć, a on się zachowuje inaczej. Jakby faktycznie zależało mu na mnie a nie na seksie. Poznaliśmy się przez internet. Nie chciał nawet mojego zdjęcia. Powiedział, że jestem miła i inteligentna i nie obchodzi go jak wyglądam. Pierwszy raz zobaczył mnie dopiero na spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 Farciarz :P Swoją drogą ciekawe czy by chciał kontynuować znajomość gdybyś okazała się brzydula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem 21 lat jak mnie to spotkało więc nie wiem czy to dorosły czy nie.. Widziałem ją kilka razy i jakoś nie zwróciłem szczególnej uwagi, owszem fajna kobietka.. Dopiero gdy zamieniłem z nią jedno zdanie wpadłem po uszy i wiedziałem, że to ta jedyna. Ona była dużo starsza moje uczucia odwzajemniła, ale po dwóch latach pięknych wszystko przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pospotykam się z nim trochę i zobaczymy co będzie dalej. Jak na razie jestem bardzo sceptyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
Temat nieaktualny :) Moje wątpliwości były słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 Co zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
Miała być kolejna randka ale mnie olał i nie daje znaku życia. Przerabiałam to już wystarczająco dużo razy, żeby wiedzieć, że to taki subtelny koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem ciekawa, co zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
No olał mnie. Nie odzywa się, nie odpowiada. Prawdopodobnie już zagląda w oczy innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
No to bardzo szybko się zgasił :) Ja się jeszcze nie zdążyłam zapalić, ale mnie zainteresował. Wydawał się inny, taki pozytywny, miły, wzbudzający zaufanie. Szkoda. Myślałam, że coś z tego jednak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taka śliczna jesteś i Cię nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości
No wyobraź sobie, że tak. Z każdym praktycznie jest tak samo. Spotykamy się dwa, trzy razy i koniec. Każdy na początku szaleje, jest zachwycony urodą, inteligencją. Każdy nie może się wprost doczekać kolejnego spotkania. I później znika. A teraz dawaj, popraw sobie humor opowiadając o tym, że zapewne mam beznadziejny charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mam wiedzieć jaki masz charakter skoro Cię nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wątpliwości czy to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczyl na szybki seks :D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×