Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiedząca78

Jaki prezent pod choinkę dla narzeczonego?

Polecane posty

Gość wiedząca78

Mam wielki problem... W maju wychodzę za mąż za Niemca; on ma 40 lat, ja 37. Nie mam zielonego pojęcia co kupić mu pod choinkę... Alkohole odpadają, bo on nie pije. Perfumy dałam mu na urodziny. Na tym moje pomysły się kończą :) Proszę o pomoc! Będę wdzięczna za każdą sensowną podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siebie w seksownej bieliźnie. :) No chyba, że zachowujesz dziewictwo do ślubu w maju, ale napisałaś, że masz 37 lat, patrząc na inne kobiety w tym wieku to już doskonale znają te rzeczy. Myślę, że każdemu facetowi marzy się taki "Mikołaj" a właściwie Mikołajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jazdę szybkim autem :) Mi taki prezent poleciła koleżanka, kupiłam, wręczyłam i powiem, że mąż był zaskoczony i bardzo podjarany prezentem, odliczał dni do eventu aby jak najprędzej wsiąść w auto ; ) Bon kupiłam na stronie www.devil-cars.pl mają tam fajne autka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kryzys wieku średniego go czeka, będzie CI łatwiej teraz, wystarczą zabawki :D A tak serio - nie jest może fanem gwiezdnych wojen? Bo wielu facetow uwielbia ten film, a przez to, że teraz wchodzi ta kolejna czesc to jest pełno gadżetów. Zobacz na przykłąd tutaj https://www.inbook.pl/product-group/show/391/star-wars-gwiezdne-wojny koszulki, figurki,hot wheels, wszystko po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×