Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BiLODZIARZ30

Facet bi robiący loda

Polecane posty

Gość BiLODZIARZ30

Co sądzicie? Jestem facetem bisexualnym - mam laske ale KOCHAM obciągać@ !!! Mam kumpla któremu regularnie raz w tygodniu robię laseczke! KOCHAM wprost ssać! Ktoś tak jeszcze z Was ma? co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykacie się w trójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiLODZIARZ30
Niestety NIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sam sobie robisz loda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona o tym wie czy ja zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz brata,wujkow,tate? Wiedza,ze jestes bi? Probowales im siorpac? Myslisz,ze to normalne gdy masz w ryju pale ktora wczesniej moze w dopie twojej byla? Czy czujesz sie jak szambo? Jak z tym jest? Z tym smrodem? Zona wie,ze siorpiesz? Robisz to lepiej niz ona? Za kase tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja laska powinna się dowiedzieć gdybym była na jej miejscu to chciałabym wiedzieć, bo wtedy moglibyśmy robić to we trójkę, na okrągło. uwielbiam facetów bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze tego nie robiłem Ale bardzo bym chciał o******** jakiegoś ogolonego dużego k****a. Ciężko jest znaleźć kogoś kto ma takie same upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci bi nie powinni się żenić,jak chcesz ciągnąć fiuta to powiedz to żonie,jak się zgodzi to ok -jak nie to jej nie zdradzaj,chciałbyś,żeby ona dawała d**y innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bo wszystkich bi najlepiej gdzieś zamknąć i nie wypuszczać sama jestem bi i nie raz słyszałam, że nie powinniśmy się z nikim wiązać, bo nie wiadomo, co takiej/takiemu strzeli do łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalizujesz. to nie bi są różni. to ludzie są różni. geje czy heterycy nie traktują innych instrumentalnie? to skąd tyle zdrad, rozwodów, skąd popularność wszelkich gejowskich klubów, niekoniecznie tych grzecznych? podobają mi się faceci. podobają kobiety. taka się urodziłam i nic na to nie poradzę. ale moja orientacja nie ma nic wspólnego z tym, jakim człowiekiem jestem ani jak traktuję swego partnera i nie rozumiem społecznego wykluczania z tego właśnie powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
których Ty znałeś.. i generalizujesz, bo zabrzmiało to jakbyś oskarżał tylko i wyłącznie bi, bo jakaś garstka z nich zalazła Ci za skórę. zdecydowana większość tych, których ja znam nie różni się niczym ode mnie, pozostaje w związkach, nie zdradza na lewo i prawo i nie ma potrzeby posiadania obu płci w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiLODZIARZ30
Temat sie widzę rozwinął ;) Laska nie wie - a po co? :P A to żę lubie ssać najlepiej dużego ogolonego członka.....mmmm aż mi sie ciepło robi jak myślę o tej śmietance która tryska mi z niego w usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałem jeszcze przyjemności tego robić z facetem, ale często myślę o tym. Sam miał bym też chęć possać :) Jestem całkowicie hetero, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

na mnie też mega działają ...y, podniecam się na sama myśl że mogę się pobawić czyimś ...em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Kiedyś zrobiliśmy z chłopakami z pracy małą imprezę u mnie na działce z okazji Dnia Działkowca, było nas 4 plus 3 kobiety. Był grill i wódeczka i fajna muzyka do tańców. Dziewczyny popiły i zaraz im się zachciało tańców a my siedzieliśmy i jako że mamy mocne głowy to robiliśmy flaszkę jedna za drugą.Robiło się ciemno i dziewczynom już urwał się film więc poszły spać na górę mojego domku letniskowego.My zostaliśmy na dole i wtedy Karol  mój kumpel z pracy zaproponował niby w żartach żebyśmy sobie zrobili lody. Ja mówię że przecież nie mam maszynki do lodów więc jak mamy je zrobić a on mi mówi że nie o takie lody mu chodzi.Więc pierwszy zrobił mi loda a potem ja jemu i pozostałym chłopakom.Ja miałem o smaku banana,Karol truskawkowego a Janek o smaku ananasa.Krzychu się nie załapał bo usnął pod wiśnią.Do dzisiaj mile wspominam te lody własnej produkcji i żadna kobieta nie potrafi zrobić takich pysznych lodów jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pierwszy raz przełamać się by wziąść go do buzi? A później obciaga aż do końca? Ja pierdziele chyba nie dam rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Rado napisał:

Ale jak pierwszy raz przełamać się by wziąść go do buzi? A później obciaga aż do końca? Ja pierdziele chyba nie dam rady 

To po co właściwie w ogóle się nad tym zastanawiasz? Nie rób niczego wbrew sobie. Nie wszystkiego trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 31.01.2021 o 00:12, Rado napisał:

Ale jak pierwszy raz przełamać się by wziąść go do buzi? A później obciaga aż do końca? Ja pierdziele chyba nie dam rady 

jak jesteś hetero to chyba bez sensu?

a może iść na całość i coś takiego? Pani pomogłaby mu ..i potrzymała?

https://thumb-p3.xhcdn.com/a/pStxUQBuI12WYvsSmwK05w/000/241/330/013_1000.jpg

a ty byś wziął do buzi i mu ssał

a potem tak ...?

https://thumb-p9.xhcdn.com/a/Nva1hyGfgXUfYnXOSkMPaw/000/407/012/419_1000.jpg

 

Edytowano przez ddt60
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Nie sądzę,  żeby w przypadku faceta hetero, obecność kobiety pomogła.  Właściwie to ta pani ma najmniejszą przyjemność, na obu obrazkach  😉

 

nie no ... ona miała tylko dodać otuchy aby się przełamał a jak się nie uda to jest zawsze pani i można sprawę załatwić "klasycznie" w przypadku 2m+f

http://diaspora-project.org/img/37251407d498e0610da37586376c6bf5.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic złego . Jaka różnica lizać cipkę , a robić loda?  tylko psychiczna . Ja lubię  lody , ale nie mam partnerki która to akceptuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak ze szpitala jest pisiorem i też lubi siorpać kolegom. Był w pokoju ze znanym aktorem i codziennie najpierw mu siorpał, a potem mnie wylizywał. Nie wiem czy robił to bo jestem sucha czy po prostu podniecają go członki starych dziadów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używał bym takich określeń " siorpał " , czy " członki starych dziadów " Starym dziadem o ile szczęście dopisze , będzie każdy z nas i prawie  każdy odczuwa przyjemność w czynnościach erotycznych . Twój chłopak też odczuwa przyjemność w robieniu komuś lodzika i lizaniu Twojej myszki . Jest poprostu bi . Godzisz się z tym , więc nie ma problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×