Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarasu

Czemu Tak Jest

Polecane posty

Gość Katarasu

Witam Możliwe że tematów tego tupu było wiele ale to szczególny problem z mojego życia . Jestem chłopakiem w wieku 22 Lat mam pracę i co dzień ciężko pracuję . Ale przechodząc do sedna sprawy proszę o doradzenie mi co zrobić bo moja dziewczyna w wieku 18 lat mnie olewa twierdzi że to moja wina że tak jest bo ja się nią nie zajmuje tak jak trzeba moim zdaniem staram się jak mogę . Kiedy mam wolny dzień taki weekend to staram się zawsze z nią spotykać mamy czasem wypady do kina , do restauracji , kiedy jest lato nad jezioro . A tak w marginesie jesteśmy ze sobą prawie półtorej roku . Wracając do tematu , zawsze chce jej poświęcać jak najwięcej czasu wiadomo w tygodniu Ona szkoła ja pracuje na trzy zmiany , lecz ostatnio zauważyłem że mnie olewa :( nasze spotkania nie są ważne ponieważ np ostatniego dnia zadzwoniła i powiedziała " Kotek wyjdę dziś z koleżanką na piwko " dodając że jedno , no zgodziłem się bo zapewniała mnie że wróci do swojego domu przed 23 bo musi wstać wcześnie do szkoły . Lecz jak się okazało była na imprezie ze swoją koleżaneczką a jej powrót opóźnił się do 2 w nocy :( zabolało mnie to ponieważ w żywe oczy mi kłamała pisząc mi o 23;30 że jest już w domku no dobrze poprosiłem ją o dowód wysłała mi zdjęcie jak leży w łóżku ale potem patrze widziałem już to zdjęcie wcześniej no to test zrobiłem że kazałem Jej mieć obok siebie misia którego dostała a na jego nóżkach moje zdjęcie , oczekując 3 min na odpowiedź doznałem szoku bo w sms który dostałem był taki "Jestem na imprezie dobra k***a .... " dosłownie takie coś no to pomyślcie sobie co poczułem :( Była to już 2 akcja tego typu :( no pierwszą wybaczyłem ale teraz nie wiem co zrobić :( nie dość że się spotykamy raz może dwa razy na tydzień to jeszcze odwołuje spotkanie bo chce się przespać bo zmęczona , no ja się cholera nie dziwię że zmęczona jak balowała do 2 w nocy a wstać do szkoły musiała o 6 :( Co zrobić pomóżcie już nie wiem co myśleć co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×