Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do tych wszystkich, które narzekają na teściową

Polecane posty

Gość gość

Teściowa, teściowa, teściowa.... a jakie są wasze relacje z teściami? Ja mam beznadziejną teściową ale z teściem trzymam sztamę. Ją w zasadzie nauczyłam się ignorować Zawsze gdy ich odwiedzamy siadam bliżej teścia. Gdy oni do nas przychodzą to też zawsze z teściem sobie żartujemy, śmiejemy się natomiast z nią w ogóle nie gadam. Teść ma zawsze jakieś słodkie winko i sobie siorbiemy. Na gwiazdkę, urodziny imieniny robi mi wypasione prezenty ku jej rozpaczy rzecz jasna ;) a jak to u was jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teśc sie czasami nie podkochuje w tobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee nie :P on to jest taki stary żartowniś. Zawsze wymyśla mi jakieś imię. Wchodzimy, a ten: "Cześć Ziuta" i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kilka różnych osób, które zakładają po kilkanaście tematów na dobę o teściowej, tylko JEDNA chora psychicznie dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa popierdzielona ale teść też spoko facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa kretynka a teść pijak szkoda gadać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Z teściową już od 2 lat nie utrzymuję kontaktów, a teść od 30 lat nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
To nie jest kilka różnych osób, które zakładają po kilkanaście tematów na dobę o teściowej, tylko JEDNA chora psychicznie dziewczyna! xxx Wrednych małp-teściowych nie brak, więc wcale bym nie doszukiwał się prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam właśnie spoko teściową a teść to furiat i psychol terroryzuje całą rodzinę, o wszystko się awanturuje, wszyscy przed nim portkami trzęsą do tego stopnia że jak siostra męża kupowała auto to on musiał zatwierdzić, wszystko wiedzieć i ostatecznie wydać zgodę. kobieta ma 31 lat jest dorosła, mieszka sama i sama się utrzymuje :o mną też próbował dyrygować ale go wyśmiałam stwierdziłam, że co mi moze zrobic niby i kim on jest? Okazało się ze to tchórzliwy gnój, bo raz mu odpyskowałam i go zignorowałam i juz ma respekt, już rządzić nie chce i nie ma żadnych wymagań więcej wobec mnie. powiedziałam mężowi że rządzić to sobie jego tatuś może swoimi skarpetkami bo mnie jego "zalecenia" i kazania nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale z ciebie imbecylka. wez ty idz sie zagazuj albo coś, jednego debila mniej. a te wpisy "spoznia mi sie okres" albo "czy moge byc w ciazy?" to tez kretynko jedna osoba zakłada? debilko, p********h tesciowych szmacior jest prawie tyle samo co kobiet starajacych sie o dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie teściowej należy się szacunek i posłuszeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja udaje ze ja lubie... Ale dobrze ze jest bo nikt inny by nam nie pomogl. Ale jej nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa to chlorella jakich mało :D teść od niej odszedł jak najmłodsze dziecko poszło na studia. Jezuuuu tyle lat z nią wytrzymał. Zayebisty chłop, bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój teść jeszcze gorszy od teściowej :p A ich synuś gorszy niż obydwoje razem wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teść pantofel wiecznie pod butem tej debilki w menopauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie mam teścia. wszystko latego, że moją teściową jest kobita, którą facet kopnął w d....... dwa lata niecałe po ślubie, bo wytrzymać się z babolem nie dało. Poza tym ona sama mi sie przynzała że to ona sobie kupiła perscionek zareczynowy i obrączki dla nich. miała wtedy 30 lat. ludzie, jaka desperacja!! wolałabym byc do konca zycia sama niz oswiadczyc sie facetowi :D nie sposb tez nie wspomniec ze tesciowa do najladniejszych nie nalezy a oko wyskaliła na przystojniaka. tak sie konczy, jak ktoś mierzy za wysoko. chłop kopnął ją w d.... ale żebyście wiedzieli jaka ta baba jest okropna...wszyscy sie z nią męczą, po 5 minutach z nią ma sie ochote wyjśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była super babką. Zmarła kilka lat temu. Razem jeździłyśmy na zakupy, wspólnie pichciły obiady. Wiele się od niej nauczyłam. Mieszkaliśmy w jednym domu (ona u nas). Nigdy się nie wtrącała a jak już, to pojechała po swoim synu trzymając moją stronę. Przy niej czułam się bardziej jak młodsza siostra aniżeli synowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14 ja nigdy tak nie będę mieć ;((( bo ona zakochana w synku po uszy a mnie nie toleruje i jest strasznie zazdrosna :/// oczywiście nie ma chłopa więc to częsciowo pewnie rpzez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś moja droga ona mierzyła za wysoko nie dlatego, że była nieurodziwa tylko dlatego, że była podła, a chciała fajnego miłego faceta. Gdyby była fajną babką to raczej by jej nie zostawił, a ty raczej masz teścia no chyba, że twój teść rozwiódł się też ze swoim synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam teścia ale go nie znam, bo ta kobieta za komuny miała jakieś wtyki w sądzie i pozbawiła ich ojca praw do opieki na dziećmi więc on z nimi nie ma od lat kontaktu i ja go nie znaam ://// ale skoro jej dzieci są spoko to po kim? wiem tle ze w ich wychowywaniu 90% zrobiła ciotka wiec pewnie jej zasluga ze nie są jak zwichrowana mamunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak więc on olał dzieci nawet dorosłe kiedy już mógł sie kontaktować... wiesz naciągana ta twoja historia i bardzo jednostronna. Ona zła, brzydka zmusiła niewinnego, pięknego księcia do ślubu ale on sie opamiętał i uciekł od złej wiedźmy przy okazji też od dzieci ale ona zła miała wtyki i pozbawiła go wszelkich praw do dzieci, a on przyjął to na klatę i przekreślił własne dzieci grubą krechą.... a w ogóle to ciocia ich wychowała :o Weź kobieto, bo tych bzdur się czytać nie da. Jesteś niezłe ziółko. Twoja teściowa wiele przeszła jako samotna matka, bo tatuś kawał gnoja narobił syfu i odszedł. Obstawiam, że też za nic mu tych praw nie odebrano o ile w ogóle to prawda, bo może teściowa tak powiedziała dzieciom żeby oszczędzić im smutnej prawdy, że własny ojciec je olał. Ty natomiast jadem wręcz ziejesz i sprzedajesz naciąganą historyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko kolejnego topiku o tesciowej,wal do psychiatry i nie daj ci bozzze bys kiedys została tesciową ,z głupim jak zjesz śniadanko to juz obiadu ni hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a ty w każdym topiku o teściowej zjawiasz się i jak katarynka nadajesz o tym, że to jedna i ta sama osoba zakłada temat o teściowej. Męczysz bardziej niż te narzekaczki na teściową. Serio wydaje ci się że to tylko jedna osoba zakłada? a pozostałe powtarzające się tematy o żywieniu, chorobach dziecięcych, ciążach, leczeniu niepłodności, problemach wychowawczych i małżeńskich to też jedna osoba zakłada? Może w ogóle jedna osoba tu siedzi i zakłada WSZYSTKIE tematy? Masz obsesję jak moja córka Agatka :( czas się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tesciowa prawie nie gadam, jedynie "sluzbowo". Z tesciem czasem pozartuje, tez ma swoje odpaly ale pomimo tego nie irytuje mnie tak i jestem wobec niego ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Agatki dokladnie racje masz. Niech ta co tak narzeka na zakładające tematy się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:17 weź styl juz ten ryj bo nudna się robisz i daj ludziom zwierzac się bo od tego jest forum. Nie pasuje to przerzuc się na m jak miłość w telewizorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cudowną teściową. I teścia też. Oboje z jajem, oboj***ardzo mądrzy życiowo i niewtrącający się. Jak zapytam o radę, to jej udzielą, ale nigdy sami się nie wpieprzają. Czego nie mogę powiedzieć o mojej matce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×