Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ardn98

Coraz częściej myślę o seksie

Polecane posty

Witam ;) Jestem 17-letnią dziewczyną z narastającym problemem. Wygląda to tak, jestem dziewicą i jakoś nigdy nie czułam specjalnej potrzeby uprawiania seksu, wręcz przeciwnie, bałam się, że zajdę w ciążę w młodym wieku i sama myśl o seksie wprawiała mnie w drgawki. Od pewnego czasu jest trochę inaczej, dalej towarzyszy mi myśl przedwczesnego zajścia w ciążę, ale potrzeba seksu jest coraz większa. Mam kilka powodów, dla których nie jestem w stanie pójść z kimś do łóżka, choć mnie do tego ciągnie. Nie mam zamiaru iść do łóżka z byle kim, wiele razy myślałam o "przyjacielu z przywilejami", jednak nie widzę nikogo, z kim mogłabym pójść na taki układ, na pewno musiałabym darzyć go dużym zaufaniem, a niestety nie mam takiej głębokiej relacji z żadnym chłopakiem. Poza tym, jeżeli miałoby mi przyjść zajść w ciążę, to z pewnością nie chciałabym, aby był to mój przyjaciel, to co najmniej dziwne. Najlepiej chciałabym to zrobić z osobą, którą darzę prawdziwym uczuciem, jednak mam z tym niemały problem, trudno mi się do tego przełamać, od dłuższego czasu żyłam w poczuciu, że chcę mieć wszystko poukładane, szkoła, studia, praca i dopiero związek. Myślałam tak, dopóty nie zaczęły mi się śnić dziwne rzeczy, w których oczywiście wiadomo co się dzieje, zanim nie zaczęłam poważnie o tym myśleć i odczuwać dużej potrzeby uprawiania seksu. Kolejna rzecz.. - moja figura. Jeszcze 2/3 lata temu byłam niesamowicie chuda, marzyłam o krągłościach i kobiecych, ponętnych kształtach, aż nie dojrzałam i zrozumiałam co mi się tak naprawdę podoba. Kształty? Rzeczywiście, urosły mi piersi i trochę tyłek, ale nie tylko to. W domu jestem narażona na duży stres, nie zauważyłam nawet, gdy uciekłam w jedzenie i podjadanie. Teraz moje wymiary są wręcz straszne. Moje piersi osiągnęły rozmiar dużego D, brzuch wygląda jakbym była co najmniej w 6 miesiącu ciąży, reszta ciała jest.. okej i to jest najgorsze, wyglądam bardzo asymetrycznie, mam szczupłą sylwetkę, a piersi i brzuch wyglądają dziwacznie, czuję się źle we własnym ciele, a na dodatek nie chce mi się ruszyć tyłka, żeby poćwiczyć. Ja wiem, ja wiem.. jak kocha to zaakceptuje, lecz co mi to da, skoro sama nie zaakceptuje siebie? W łóżku chce się czuć swobodnie i mieć duże pole manewru, nie wstydzić się i być pewną siebie, a jest to niemożliwe. Dodatkowo moja przyjaciółka tydzień temu przyznała mi się, że zrobiła to ze swoim chłopakiem, nie zganiłam jej, rozumiem ją, pocieszałam ją (rozstali się), a po tym żądza seksu wzmogła się we mnie jeszcze bardziej. Masturbuje się dosyć często, co kilka dni lub codziennie, nie daje mi to nic a nic. Czy ktoś jest mi w stanie doradzić? Proszę tylko nie żaden seksuolog, psycholog ani rozmowa z rodzicami, nic z tych rzeczy. Z góry dziękuję, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×