Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BlankaCC

Dobry dentysta w Radomiu

Polecane posty

Gość gość

Ja również chodzę do wcześniej tutaj wspomnianego gabinetu dentystycznego www.stomatologia-jankowscy.pl Jeżeli zależy wam na doświadczonych stomatologach, którzy was nie będą naciągać na dodatkowe koszta, to wybierzcie się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również chodzę do wcześniej tutaj wspomnianego gabinetu dentystycznego www.stomatologia-jankowscy.pl Jeżeli zależy wam na doświadczonych stomatologach, którzy was nie będą naciągać na dodatkowe koszta, to wybierzcie się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również chodzę do wcześniej tutaj wspomnianego gabinetu dentystycznego www.stomatologia-jankowscy.pl Jeżeli zależy wam na doświadczonych stomatologach, którzy was nie będą naciągać na dodatkowe koszta, to wybierzcie się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzzejjjj

Ja polecam Pana Michała Karpińskiego z Centrum Demed. Zajmował się u mnie protetyką na implantach. Bardzo miły człowiek, a gabinet bardzo dobrze wyposażony. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorssska

Też leczę zęby w Demed na ulicy Kolejowej, z tym, że moim dentystą jest tam pani Anna Karpińska. Fajna kobitka, delikatna. Nie planuje zmieniac dentysty, z tej pani doktor jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorssska

Też leczę zęby w Demed na ulicy Kolejowej, z tym, że moim dentystą jest tam pani Anna Karpińska. Fajna kobitka, delikatna. Nie planuje zmieniac dentysty, z tej pani doktor jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Czy robił sobie ktoś licówki w Radomiu u dr Kuszewskiej w Inter-Demtal? Jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinet Korona Dent w Radomiu na ulicy Stanisława Zbrowskiego 60. Od lat przyjezdzam tam specjalnie z Warszawy, w szczegolnosci do doktor Agnieszki Zolynskiej, super mila i pomocna jako czlowiek, profesjonalna i skuteczna jako stomatolog!😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×