Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śniegowce dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

Gdzie kupujecie śniegowce dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam w Coqui www.coqui.pl. Wcześniej jakoś nie słyszałam o tym sklepie i weszłam na ich stronę z polecenia koleżanki ;). Naprawdę są porządne chronią przed silnymi mrozami, wilgocią a przy tym nie straszą jak to niektóre buty na zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę zachęcić do kupna butów w mivo.pl. Błyskawiczna dostawa (na ogół w 24h), do tego darmowa powyżej 150 zł (co w przypadku dobrych butów jest oczywistością). I jeszcze 100 dni na zwrot bez podania przyczyny. To tyle jeśli chodzi o obsługę. A asortyment? Klasa sama w sobie. Skoro mowa o dziecięcych śniegowcach, tu macie próbkę: http://www.mivo.pl/firm-pol-1269714432-EMU.html Zwłaszcza dziewczynki będą zadowolone, choć i są tam oczywiście marki butów typowo chłopięcych :) Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam dla córki śniegowce firmy Sorel http://www.mivo.pl/product-pol-22209-Newbie-Szare-Zamszowe-Sniegowce-Dzieciece-NY1874-060.html Bardzo fajne buciki z porządnym ciepłym welurowym obiciem w środku. Dodatkowym atutem jest porządna gruba podeszwa z solidnym bieżnikiem. Może szaleć do woli na śniegu, a ja nie martwię się, że wróci z zziębniętymi i przemoczonymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@azaliamag Czyżbyś zdecydowała się dokonać zakupu butów w MIVO pod wpływem mojego wcześniejszego posta? Jeśli tak, to bardzo się cieszę, ze moja pisanina nie poszła na marne ;) A jeśli nie, to i tak jest całkiem sympatyczny zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×