Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mokra, luźniejsza pochwa

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy mlodym malzenstwem. Ostatnio po pewnej imprezie zrobilo sie w lozku goraco. Moja zona byla bardzo modniecona co sprawialo ze wchodzilem w nia jak w maselko. Bylo to przyjemne ale jakos luźniej bylo niz kiedys. jestem jej pierwszym facetem a jedynie co wiekszego miala w sobie to wibrator - jest troche dluzszy i grubszy od mojego czlonka. Ona byla w ta noc tak podniecona ze chciala to zrobic przede mna z wibratorem - wlozyla go prawie calego, jeczala przy tym pieknie. Czy to moze byc przyczyna luzniejszej pochwy? tak mnie to podniecilo ze doszedłem w jej ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to normalne ze jest luźniejsza jak jest mokra, a nawet nie luzniejsza tylko tak to czujesz bo jest mega poslizg! nie wymagaj tez ze jak ona przez kilka minut bedzie miala w sobie wiekszego pytonka to troszke jej nie rozciagnie, pozniej wszystko wroci do normy. Jak moj pieprzy mnie wibratorem to pozniej nie ma szans zebym miala taki sam odlot z nim. Co jakis czas to to fajne urozmaicenie. Ja jestem niezywa po takich 2-3 orgazmach ze sporą pałką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz za małego po prostu, a twoja zoncia woli duuużego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaMi
nie przesadzajcie, normalna sytuacja. Jaki facet nie lubi jak jego kobietke na jego oczach posuwa sztuczny penis..podobno widok nieziemski :D szerokoscia pochwy sie nie martw bo wibratorze zawsze wroci do swoich kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×