Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blowup1

Zostalam zgwalcona

Polecane posty

Gość Blowup1

Nie mowcie ze to prowokacja bo to przydarzylo mi sie naprawde. Byla impreza u kolezanki alkohol narkotyki ja zawsze bylam otwarta i sprobowalam. Mam 16 lat. Jak wszyscy byli juz niezle najeb**i moj brat rodzony powiedzial zebym poszla z nim do pokoju natalki i mowil ze chce mi cos pokazac. Mowil chore rzeczy ze Maryja objawila mu sie i powiedziala ze bedzie bogaty. Nie ukrywalam rozsmieszylo mnie to. Potem on zblizyl sie do mnie zaczal mnie calowac*****escic. Gdy robilismy to mialam 3orgazmy. Kiedy skonczylismy powiedzial ze ma jeszcze jedna niespodzianke. Wyciagnal z szafy psa (owczarka niemieckiego) i powiedzial ze on mi zrobi dobrze. Nalozyl mi bitej smietany na cip*e a pies zaczal lizac. Nie ukrywalam bylo mi bardzo przyjemnie. Na samym koncu zaczelismy rzygac sobie nawzajem sikac po sobie i poprosil mnie bym zrobila mu na klate kupe. Zrobilam yo wszystko po pijaku mam mdlosci zrobilam TEST CIAZOWY. I jest pozytywny.. jestem zalamana nie wiem co zrobic prosze pomozcie mi rodzice mnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pieniek mówi że będziesz miała blizniaki gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli prowokacja jak nitz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blowup1
cholera to nie jest prowokacja. czy chociaz raz mozecie doradzic a nie robic sobie jaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani   Prokurator
Wiesz, że to nie był gwałt? Nie protestowalas. Nie wszczęłaś alarmu. Zrobiłaś obdukcje lekarską? Pies w szafie tyle wytrzymalby? Czy badała się ostatnio Pani pod względem zdrowia psychicznego? Osoba, która składa zeznania nieprawdziwe. Obciążające w tym przypadku Pani brata również ponosi odpowiedzialnosc karną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani   Prokurator
Zgodnie z Art. 233. § 1 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 roku, osoba która składa zeznania mające zostać wykorzystane jako dowód w postępowaniu sądowym (bądź innych postępowaniach prowadzonych w oparciu o ustawę), a przy tym zeznaje nieprawdę, bądź ją zataja, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani  Prokurator
Krótko. Z opisu sytuacji dobrowolnie Pani poddała się współżyciu z bratem i psem. Kłamstwo i zamyslanie również może być poddane każe. Ewentualnie skierowaniem na badania pod względem zdrowia psychicznego. powodzenia. Mam zgłosić sprawę do odpowiednich organów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrób lekcje galerianko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani  Prokurator
Zapomnialabym. Za kazirodztwo grozi od 3 miesięcy do lat 5. Więc proszę o wstępne zastanowienie się nad prowokacjami, może Pani narobić sobie bigosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepełnoletnia gówniara pisze takie prowokacje Świat schodzi na psy, na policje trza to zgłosić Doniosą jej starym, ojciec wyrzaza po dupsku i SKOŃCZY SIĘ ZABAWA. GÓWNIARO NIC W SIECI NIE GINIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani  Prokurator
W Polsce prawo zawsze staje po stronie osób pokrzywdzonych mam tutaj na myśli domniemaną Panią, wykorzystaną seksualnie. Obawiam się natomiast, że najbardziej pokrzywdzonymi stronami w tym całym zajściu byłby brat i zwierzę Owczarek niemiecki- który zapewne czuję się wykorzystany seksualnie bardziej niż założycielka. Nie otrzymałam odpowiedzi czy mam to zgłosić do Czynów zabronionych na tle seksualnym i Organizacji przemocy w rodzinie. do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolisko się przestraszylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wysłałem screeny wraz z zawiadomieniem na policje :) Za max 2 tygodnie przyjdą pewni panowie do twojego domu :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×