Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzona77

Wstyd kłopotliwego pierwszego orgazm

Polecane posty

Gość zawstydzona77

Około 10 lat, niewinnie niespiesznie masowałam sobie paluszkami krocze pod kołderką, pokoju z rodzicami oglądałam film, rodzice na fotelach obok, a ja z tyłu sama na łóżku, i stało sięto właśnie wtedy, do tej pory pamiętamto to i zawstydzenie i cholerną rozkosz gdy pierwszy raz w życiu właśnie wtedy doszłam...., to był szok dla mnie a rodzice byli blisko obok, skrywałam się z tym jak mogłam, że nic się nie dzieje, tak, szok, zażenowanie i rozlewająca się rozkosz jednocześnie, kogel mogel skrajnych emocji... i do dzisiaj lubie to robić gdy mogę być przyłapana, gdy odczuwam krępujące zawstydzenie, gdy wiem że nie powinnam... x A jak pojawił się ten Twój pierwszy orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat, zjeżdżałam po linie, silne mrowienie, wtedy poczułam zaczątki mrowienia, robiłam to wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dugo by opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był mój pierwszy ale kłopotliwy, w klasie podczas pisemnej klasówki z matmy od nerwowego pocierania sie udamibi zaciskania stanał mi i doszedłem z wytryskiem w majtki, mine miałem naprawdę nietęgą, nikt nie zauważył, po dzwonku na przerwe czerwony poleciałem do WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacjach, nocami kuzynka przychodziła do mnie i masowała mi fiutka, dochodziłem bez tryskania, odwzajemniałem sie macaniem i lizaniem, pamiętam swoje zdziwienie i wstyd gdy polizałem jej pupe, az ośmielony dluugo językiem lizałem jej o***t, naprawdę byłem tym zaskoczony że to robię, mieliśmy po 8-9 lat, małe zboczki, nie? Fajne są takie odloty małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocierałam sie poduszką i poszło, spłonełam purpurą, powtarzałam, urozmaicałam, ale dzisiaj wirm ze twardy fiutek x mleczkiem jest nie-do-zastapienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czułem wstydu, odkryłem i masturbowałem się całą młodość jak wszyscy dookoła, to jest dobre dla zdrowia takze psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×