Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada

Polecane posty

Gość gość

Zdradzilam mojego chłopaka. Nie czuję się z tym źle było wręcz przeciwnie. Głównym powodem było to ze mój chłopak to typowa ciapa-jest miły i kochany ale w łóżku naprawdę 'sredni' . Natomiast mój kochanek był jego przeciwieństwem - wysoki, potężnie umięśniony brunet, facet który wiedział co chce , przerznal mnie aż miałam dreszcze. Wciąż mam gdy o nim pomyślę. Moim problemem jest ze po tym wydarzeniu seks z chłopakiem nie sprawia mi przyjemności, po prostu nie ma on rozmiarów mojego kochanka, jest dużo niższy I słabszy od niego. Jak mam to przeboleć? Jak sprawić by seks znów dawał mi przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata mężatka
Czemu nie rzucisz chłopaka i nie bedziesz z kochankiem, który Cie tak dobrze ****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo poza świetnym seksem i ciałem te facet nie ma nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata mężatka
A Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuje i pracuje jednocześnie. Czytam książki i mam zainteresowania. Po prostu czasem potrzebuje silnego mężczyzny żeby mnie porządnie zr***** a nie fajtlapowatego chudzielca. Ale na codzień oczywiście kocham go i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy sex z chłopakiem nie będzie dla Cb satysfakcjonujący To będzie porażka Przechodziłam to, skończyłam ten układ szukając kogoś na podobieństwo kochanka w łóżku i chłopaka w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne k***isko witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie będzie satysfakcjonujący? Wiecie problem leży głębiej bo powiedziałam o tym chłopakowi a jego reakcja do normalnych nie należała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zareagował chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wie bo k***isko sie nie przyzna nawet j****a obłuda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapał obsesję na tym punkcie do tego stopnia ze pokazałam mu zdjęcie kochanka. Co gorsza nie zraził się tym że jest dużo mniejszy od niego, a raczej podnieca go wizja zdrady do tego stopnia ze chce bym mu opowiadała podczas seks o tym. Nie ma z tym problemu bo sama lubie przywoływać te wspomnienia ale trochę to dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo choć sex jak mówisz to nie wszystko to jednak podstawa związku prędzej czy później będzie Tobie brakowało właśnie tego porządnego.. Fajnie jest kiedy ma się osobę z którą można rozmawiać itd ale łóżko łączy albo właśnie dzieli A zachowanie Twojego chlopaka do zdania reakcji to porażka czuje że jest daleko w tyle ale myśl że kto lepoek bardziej go nakręca Na dłuższą metę będzie to przekleństwo bo ile będzie można byc bzykanym przez osobę kiedy w głosie słyszy się że było inaczej lepiej bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie co proponujesz? Ale faktycznie reakcja chłopaka mnie kompletnie zaskoczyła, raczej spodziewałam się czegoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchansko to nie wszystko Ale blachara tego nigdy nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem blachara. Po prostu każdy ma swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę nic Tb proponować bo nie znam Cb ani nue żyję Tw życiem Ale po woli skończyłam ten związek z chłopakiem bo tak myślę że jeszcze gotów Tb zaproponować sex z kochankiem a żeby on mógł popatrzeć albo co gorsze zacznie sam Tb takie sytuacje aranżowac To nie normalne zachowanie jakby mu na Tb nie zależało nie jest zazdrosny ze byłaś z innym a fakt że to go jeszcze kręci to nie ogarniam myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, już mi proponował powtórkę seksu z nim. Jeszcze chwila i naprawdę to zrobię. Ja tez tego nie ogarniam ale ludzie maja różne odchyly i fetysze. Ale nie chce z nim zrywać, nie wiem jak z nim pogadać o tym normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa cuklod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym ten cuklod ma polegać? ? No techniczne zdrada to nie była, po prostu uznaliśmy ze chcemy sobie zrobić przerwę od związku na miesiąc. On mi się swoimi 'osiągnięciami ' nie chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolok155
Zdrady i zdrady... ludzie chyba za dużo się naoglądali http://9tube.pl . Już nikt nie próbuje rozwiązywać problemów, tylko zdradza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×