Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

po co facetowi kobieta? czy mężczyzna też się zakochuje?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie skierowane do panów. Jaki jest cel wchodzenia przez was w związki? Czy wszyscy faceci także zakochują się jak kobiety czy bardziej jest to zauroczenie a potem przyzwyczajenie. Proszę o opinię.

Gość gość
bez urazy, ale mało inteligentna jesteś, chodzi o seks.

Gość gość
Tylko? To po co w takim razie się żenią? Dlaczego zmieniają partnerki? Dlaczego facet z pozycją nie będzie z demonem seksu tylko z laska ze swojego środowiska?

Gość gość
Facet będzie z laską, która jest młoda, ładna i zawsze chętna na seks. Sekretarka, studentka albo asystentka o 20 -40 lat młodsza od dyrektora czy profesora w żaden sposób nie należy do jego środowiska.

Gość gość
To kogo w takim razie dyma stary profesor? A co z brzydkim kobietami? One też zakładają rodziny i to nierzadko z przystojniak ami!

Wszystko zależy od człowieka. Są tacy, którzy się zakochują i są tacy którym zależy tylko na kontakcie fizycznym. Wydaje mi się, że zależy to w dużej mierze od domu w którym się wychował. Jeżeli chodzi o mnie, moja kobieta jest dla mnie inspiracją, bez niej moje życie byłoby szare, nudne i bez sensu. Kocham ją za to jaka jest. Wygląd jest ważny, ale na samym wyglądzie daleko się nie zawędruje, bo uroda przemija. Dużo jest małżeństw opartych tylko na seksie i dlatego dużo rozwodów. Jeżeli partnera dobiera się pod kątem wspólnych pasji, zainteresowań i ogólnie podejścia do życia to związek ma szanse być trwały. Kobieta jest dla mężczyzny oparciem i na odwrót, łatwiej żyje się we dwójkę. Z takich czysto praktycznych względów również dużo łatwiej żyć we dwie osoby w jednym mieszkaniu niż w pojedynkę, jeżeli oboje pracują.

Gość gość
Zabous, przywraca wiarę w związek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować