Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gośćMartyś

jakie sukienki zakładacie na sylwestra?

Polecane posty

Mala czarna idealna na kazda okazje, a dodatki mozna dobrac idywidualnie do okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ethernia
Nie mam jeszcze planów na Sylwestra, zawsze wychodzi jakoś spontanicznie. Jednak o sukienkę muszę zadbać wcześniej. Za dwa tygodnie planuję większe, już przedświąteczne zakupy w Warszawie, więc jednym z punktów będzie Galeria Milano. Jakiś czas temu kupiłam u nich sukienkę i jestem bardzo zadowolona z jakości. Świetny materiał, dopasowany krój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellygirl
Taką z wycięciem, że widać goły brzuszek i do tego ładny, długi wiszący kolczyk do pępka będzie dopełniał stylizację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małą czarną, z koronką kupioną rok temu w Carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda25

Ja już swoją zamówiłam z www.modnaulica.pl. W tym roku wybieram się na bal więc szukałam czegoś bardziej eleganckiego. Wybrałam klasyczną czarną sukienkę. Musze jeszcze po świętach kupić do niej szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja mam czarną baskinkę z Carry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Ja w tym roku zakładam tradycyjną małą czarną ale chcę przełamać ja rajstopami dlatego wybrałam połyskujący model z oferty Gabrielli - Micro Satine. Do tego czarne szpilki i będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka

Ja postawiłam na elegancję i klasę i kupiłam taką https://www.evostyle.pl/produkt/...enka-model-olivia-231-1-bordo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia

Będę szukała w tym roku czarnej ...enki z odkrytymi plecami - to są moje dwie kategorie na ten rok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Kupuję na tej stronie  lejdi.pl/ i jak do tej pory byłam zawsze zadowolona. Robiłam tam zakupy już chyba trzy albo może nawet 4 razy. Dla mnie jest ważne, że szybko wysyłają. Jeśli kupowałam do południa, to zwykle po południu następnego dnia paczka już u mnie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×