Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gośćMartyś

jakie sukienki zakładacie na sylwestra?

Polecane posty

Gość gość
Witaj, Iza , w zasadzie srebrne dodatki pasują do wszystkich kolorów. Twój wybór jest super. Od dawna ubieram się w Evicie i wiem,ze tylko tam mogę znaleść coś czego nie ma gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez znam ten sklep ale wtychach na mikołowskiej,super obsługa bardzo fajne krawcowe,polecam od kilku lat tam sie ubieram na imprezy weselne i sylwestrowe,wiem ze są tez w katowicach i w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ubrań mi się podoba jakie sprzedają na stronie enbutique.com. Super sukienki, duży wybór bluzek, czy płaszczów. Ostatnio sobie za to torebkę listonoszkę tutaj zamawiałam, bo mi takiej mniejszej brakowało. Obsługa na duży plus, nie przeciągają wysyłki w czasie, mają dobrą opcję z paczkomatami i kurierem, także można być spokojnym o to, że przesyłka nie dotrze w poszarpanej kopercie jakby psu z gardła wyciągnięta. Dbają o to, żeby wszystko było mocno zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaksa
Ogromny wybór sukienek znajdziesz na http://www.cozacena.pl/sukienki Mają tam dużo pięknych modeli na każdą figurę i gust. Spróbuj poszukać czegoś dla siebie, a na pewno nie pożałujesz i kupisz najtaniej, bo mają też porównanie ofert z różnych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam super ofertę balu sylwestrowego w restauracji www.biesiada.com.pl...jeszcze nie wiem co się ubiorę ale na pewno coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłacznie SKÓRZANE - obcisłe - hit sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy gdzie się wybieram, a że najczęściej nie mam żadnych większych wyjść, ewentualnie do znajomych, to raczej sukienek nie zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie żeby wyglądać sexownie ale nie tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już na oku jedną błyszczącą kreację. Teraz muszę ją już tylko zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka93
Ja właśnie nie bardzo lubię błyszczące sukienki, nie nie są w moim stylu. W tym roku mój sylwester będzie prawdopodobnie imprezą z występem kapeli kolegi, więc nawet nie bardzo taka strojna by pasowała. Zdecydowałam się już na czarną sukienkę z ww.sinfashion.pl, teoretycznie prostą, ale o bardzo ciekawych detalach – wycięciach na klatce i przedłużeniach. Czekam, aż moja paczka dotrze za kilka dni. Model nazywa się ROGUE & WOLF. Jest dość obcisła, dlatego raczej na szczupłe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię imprez nie chodzę na sylwestra ale tak ogólnie NIENAWIDZĘ KRÓTKICH SUKIENEK i zawsze noszę takie sukienki które zasłaniają kolana, takie za kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×