Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zestresował się przy ,,pierwszym razie"?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj pierwszy raz uprawiałam seks z moim facetem. Wszystko odbyło się spontanicznie. Nie byłam jego pierwszą partnerką i mogłam się domyślić, że należy do tych ,,doświadczonych". Ja natomiast wcześniej uprawiałam seks z tylko jednym chłopakiem, jednak za wiele się ,,nie nauczyłam" (długo by opowiadać). Na początku było wszystko fajnie, pięknie, lecz gdy doszło bezpośrednio do stosunku on zaczął mieć problemy. Nie umiał trafić, kilka razy ,,miękł", prezerwatywe zakładał bardzo niezdarnie i było dość dziwnie. Na koniec nie doszedł, ponieważ uznał, że ,,to byłoby niebezpieczne" - ja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Czy takie jego zachowanie może mieć związek z tym, że ja zrobiłam coś nie tak? Czy może się zestresował? Jak to oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz gdy doszło bezpośrednio do stosunku on zaczął mieć problemy. Nie umiał trafić, kilka razy ,,miękł", prezerwatywe zakładał bardzo niezdarnie i było dość dziwnie x Czyli jednak doświadczony to on raczej nie był, no chyba że się zestresował, albo go nie kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×