Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamam6565

Co zrobić z mlekiem w takiej sytuacji

Polecane posty

Gość mamamamam6565

Hej dziewczyny. Mam 8 tygodniową córkę, którą karmię piersią. Ostatnio jednak musiałam podać jej mm bo miałam mniej pokarmu. Prawdopodobnie (bo nie mam pewności) od mm mała dostała niewielkiej wysypki, ma zaczerwienioną buźkę. Mam pytanie czy w tej sytuacji powinnam na razie kupić inne mleko zwykłe czy od razu jakieś HA? Nie chcę przechodzić na mm ale w razie czego wolę mieć jakieś w domu. W czwartek pójdę z nią do pediatry to pewnie mi powie ale tak z ciekawości chciałam się was zapytać czy to, że małej prawdopodbnie nie służy to mleko które jej podałam to oznacza, że każde inne też nie będzie jej pasować i będzie musiała pić mleko HA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo. Musisz na malej poeksperymentowac i zobaczyc, ktore mleko jej sluzy. Skad wiesz, ze masz mniej pokarmu? W 8 tyg laktacja sie normuje, piersi robia sie miekke, produkcja mleka dostosowana jest do potrzeb dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
"Ostatnio jednak musiałam podać jej mm bo miałam mniej pokarmu." nie: mialas mniej pokarmy" tylko faktycznie jak pisala poprzedniczka laktacja w tym okresie trochę wariuje. moja rada-przystawiaj jaknajczesciej dziecko do piersi,nawet co 5 min,nawet tuz po karmieniu,jesli skonczysz karmienie i mala bedzie się domagac-daj jej ponownie,warto sie troche pomeczyc a potem beda wspaniałę efekty-bedziesz miala długo pokarm i z dzieckiem się \'zgracie\',kp jest naprawde fajne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×