Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona buntowniczka

Wytłumaczcie mi proszę...

Polecane posty

Gość zniesmaczona buntowniczka

dlaczego dojrzałe kobiety, nie będące w związku, które uprawiają sex z przypadkowymi facetami są nazywane d******* itp., itd? Nie rozumiem tego. Każdy ma potrzeby seksualne. Jedni mniejsze inni większe. Lubię sex. I nie widzę w tym nic złego jeśli pełnoletnia samotna osoba szuka różnych doznań i przygód. Kiedy jestem w stałym związku, robię to tylko z moim partnerem i uważam, że prawdziwy facet nie powinien mieć problemu z moją przeszłością albo się interesować ilu miałam partnerów. Jaki to ma sens skoro się wtedy nie znaliśmy. Jeśli facetowi naprawdę zależy to powinien nie wnikać w to co było kiedyś tylko sprawić, aby jego kobieta będąc z nim w związku nie musiała wracać myślami do przeszłości. Ja np nie interesuję się ile panien zaliczył mój potencjalny partner. Bo przede wszystkim uważam, że liczy się chwila obecna a nie wyciąganie "brudów" z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Bo mentalnie jesteśmy zakłamani. Tzn samce, maczos, faceci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zapytaj Imperium, ma wprawę w zdradzaniu męża z lujami z tego forume. Jej mąż kupił u mnie w sklepie nożyce do cięcia rogów. Będąc mężatka i mając nick Inezz nakręciła bajeczkę ze ślubem z Wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ, że "dziwkami" nazywają je zwykle ci faceci, którym te kobiety nie chciały dać. "Dziwkami" nazywają je także kobiety, od których Ci sami faceci nie chcieli wziąć. To oczywiście tylko taka marginalna prawidłowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona butowniczka
do gościa z 21.50 Nie interesuje mnie życie prywatne Imperium, niech sobie robi co chce, to jej sprawa- zdradzanie męża... ja nie wnikam w jej sumienie. Nie zadawałam pytania o zdradę, ja nigdy nikogo nie zdradziłam. Spytałam jedynie dlaczego samotne osoby a dokładniej pełnoletnie już dawno kobiety są uznawane za d***** sypiając z przypadkowymi facetami. To samotna kobieta która tez ma potrzeby seksualne nie prawa ich zaspakajać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ach gościu. Ja już jestem zwiazana z kims innym. Nie z mezem. Masz nieswieze dane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inessa da instrukcje i wyśle zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buntowniczko, obawiam się, że twoje rozumowanie jest nazbyt logiczne, jak na to forum i ten kraj, w którym o prawach kobiet nauczają drag queens w czarnych sukienkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona buntowniczka
Sasha coś w tym jest, o czym napisałaś. Ja proponuję zapoznać się tym wszystkim wyzywajkom z pojęciem słowa "dziw*a" . Bo dziw*a to jest kobieta, która daje każdemu bez wyjątku i to wtedy kiedy zwłaszcza faceci mają ochotę a nie ona sama. Jest w gotowości nadstawiać dupsko każdemu. Ja przede wszystkim dbam o swoje potrzeby. Jeśli nie mam ochoty na sex to po prostu tego nie robię nawet gdy mnie facet o to błaga. I nie sypiam z byle jakim przypadkowym facetem, tylko z takim który mi się spodoba i pojawi się między nami jakaś chemia. Poza tym nawet jeśli mnie ten facet podnieca to musi mnie przede wszystkim nakręcić swoją osobowością, charakterem, a nie od razu zapytaniem "idziemy się bzykać" także naprawdę proponuję tym wszystkim zazdrosnym i zazdrośnicom nieco przytęperować swoje słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buntowniczko..temperowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo większość kretynów dziewice by chciała pieprzyć. zresztą jak da to d****** jak nie da, to jeszcze większa d****** z kobietami nie lepiej. dla nich to wszystkie inne to d****** kobieto bzykaj do woli, miej z tego przyjemność a całą resztę towarzystwa proponuje mieć w d***e. nie dosłownie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona buntowniczka
gościu naprawdę jak już nie masz nic sensownego do powiedzenia do się ortografii czepiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do powiedzenia wiele,ale Ty tępa strzało jestes za głupia. Umiesz tylko dawać swoją wielką tlusta duuuupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Umiesz tylko dawać swoją wielką tlusta duuuupe." Przykład przypadku pierwszego. Facet, któremu nie dałaś. Prawdopodobnie żadna inna też mu nie dała i gość jest przekonany, że przegrał życie. A tymczasem prawdopodobnie wystarczyłoby pójść na siłownię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Czemu kazda swiadoma seksualnie i lubiaca seks ma tutaj zawsze tlusta d**e wedlug goscia? :( To jest buntowniczko zastanawiajace. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz na Twoje pytanie autorko jest prozaiczna. Kobiety miały dbać o ognisko domowe, a faceci polować. Facet był zdobywca, nie tylko zwierzyny, ale i innych kobiet, ale jego kobiety miały byc niby wierne i dbać o tylko jego potomstwo. Druga wersja: kobieta duzo inwestuje energii w macierzyństwo, wiec zawsze była odbierana jako "porządna" i niedająca pupy byle komu. Mamy inne czasy, ale natura siedzi w nas. Mam inne podejście do tematu. Skoro ja lubię seks, kobiety tez mogą i moga bzykać sie z kim chcą. Ich sprawa. Napisz autorko: kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona buntowniczka
Swoimi wypowiedziami pokazujesz swoją "inteligencję". Współczuję :/ Nie tobie oceniać co potrafię a co nie. Z resztą na jakiej podstawie to oceniasz? Na podstawie jednego wpisu. Naprawdę żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do kafemena,on wali wszystko co na drzewo nie ucieka. Taki desperat, w sam raz dla starej baby:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie tak myśl, ze wali wszystko... ;-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mamy inne czasy, ale natura siedzi w nas." Powiedziałbym, że jest dokładnie na odwrót. To nie natura narzuca kobietom określony sposób postępowania, lecz uwarunkowania społeczne. Kobieca, czy męska natura dąży raczej do odrzucenia tych uwarunkowań. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona buntowniczka
Sasha dokładnie zgadzam się z Tobą. To nie natura sprawiła, że w czasach "kamienia łupanego" sytuacja wyglądała jak wyglądała... tylko właśnie uwarunkowania społeczne. Faceci bez kobiet nic by nie osiągnęli ani wtedy ani teraz. Całe szczęście, że świat ewoluuje bo byśmy nadal trwali w tamtych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×