Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Matthew1000

Co zrobić aby mieć dobrą pracę

Polecane posty

Cześć, mam 23 lata i nie mogę znaleźć stałej dobrej pracy. Skończyłem szkołę w 2012 roku i dostałem staż w tej samej szkole, no wiadomo staż 4 miesiące i koniec, po stażu znajoma załatwiła mi pracę u siebie w firmie na portierni dostałem umowę na 3 miesiące i nie została przedłużona, następnie dostałem pracę również po przez znajomą matki w ochronie w mini markecie umowa była na rok z tym że po dwóch miesiącach mnie zwolniono z powodu małej ilości ujęć ludzi na kradzieży, po tej pracy dostałem następną na stacji benzynowej PKN Orlen umowa na 2 miesiące i też nie została przedłużona bo szefowej się nie podobało że musiałem dojeżdżać 40 km, po stacji benzynowej była praca w Constar umowa na dwa tygodnie i podziękowali gdyż była to praca przez agencję pracy, potem dostałem pracę w piekarni jako sprzedawca umowę dostałem na rok z tym że po 10 miesiącach mnie zwolniono bo nie załatwiłem sobie drugiej grupy inwalidzkiej a trzecia którą posiadałem nie odpowiadała pracodawcą, dwa dni potem dostałem pracę w następnej piekarni jako kierowca praca na czarno ale jak miałem po dwóch tygodniach pracy wypadek samochodowy firmowym autem od razu została wypisana umowa na miesiąc i nie przedłużona, po krótkim pobycie w szpitalu z kolegą wyjechaliśmy do pracy za granicę co okazało się totalną klapą gdyż w przeliczeniu na polskie pieniążki zarabialiśmy niecałe 6zł na godzinę więc po miesiącu wróciliśmy, dostałem pracę w carrefour na kasie przez agencję pracy po dwóch miesiącach pracy przenieśli mnie do ochrony w tym samym markecie przepracowałem do końca roku 2014 i mnie zwolnili, po nowym roku zadzwonili do mnie że dostałem pracę na kasie w tescco co się okazało praca była tylko na dwa dni, szukając dalej pracy dostałem ją w fabryce za miastem przy produkcji wanien praca była przez agencję pracy i umowy wystawiane były na dwa tygodnie i znów nie przedłożyli umowy, potem moja matka załatwiła mi pracę przez swojego szefa w konkurencyjnej firmie jako kierowca auta dostawczego i ciągników rolniczych dostałem umowę na 4 miesiące i po dwóch musiałem się zwolnić z powodu niewypłacalności ze strony pracodawcy jakoś te pieniądze odzyskałem i potem dostałem pracę jako kierowca międzynarodowy i okazało się że facet mnie nie ubezpieczył i nie mogłem podjąć leczenia w Niemczech i musiałem wracać do polski z zapaleniem płuc do szpitala i facet zapłacił mi tylko 1000zł a gdy się upominałem o resztę kasy i za leczenie facet stwierdza że u niego nie pracowałem i sprawa idzie do sądu pracy bo mam dokumenty które potwierdzają że u niego pracowałem np. listy przewozowe wydruki z tachografów i zaświadczenie o rozpoczęciu pracy w jego firmie z jego podpisami i pieczątkami. Nie wiem już co mam robić nie widzę przed sobą żadnych szans i perspektyw, jestem załamany mam 23 lata i żadnych osiągnięć i sukcesów zero jakiegokolwiek dorobku i jak tu żyć i planować założenie rodziny niestety ale nie da się. A wasze opinie na ten temat? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×