Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Factura Korecta de Facto

Świąteczny klimat

Polecane posty

W tym roku i ja obchodzę święta, a co! W końcu to świecka tradycja. Żeby było nietuzinkowo postanowiłam nie ubierać choinki a rozebrać jakiegoś przystojnego faceta, nie gotować bigosu z winem, samo wino starczy. Życzenia już złożymy sobie tradycyjnie, ja, nagi on a między nami krążąca butelka wina, pitego z gwinta. A Wy jak planujecie spędzić swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żarciu do oporu. Walić to.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 na polu bitwy z chamami z forume 😴 trzeba uczyć kurde szacunku 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiję się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hulaj dusza piekła niema jednym słowem, bedę pić jeśc i lolki palić jak to gdzieś napisali a co sobie żałować będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjem 6000 kalorii co posiłek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może należałoby sprowadzić na kafe całą rodzinę w ten wigilijny wieczór? No wiecie... Dziadka, babcię, rodziców, teściów, siostry, braci oraz tych wszystkich bliższych i dalszych krewnych, żeby mogli zobaczyć, jak dobrze sobie w życiu radzisz, ilu masz fantastycznych przyjaciół i jak bardzo jesteś lubiany w swoim naturalnym środowisku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Rusofob by chciał kałasznikowa z autografem Vładimira Putina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu zdajesz sobie sprawę że pisząc o mnie rusofob i z drugiej mańki że zachwycam sie rosją albo czymś rosyjskim w jednym poście robisz z siebie debila jakim niewątpliwie jesteś łażąc za mną i zaprzeczając sobiebw jednej wypowiedzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza czemu zawsze wszyscy tolerują twoje przebieranki i projekty, a po innych jadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Factura przeciętnie piękną kobiete która nie zdradza nie jest egoistką nie klamie i taka której ja nie będę musiał zdradzić okłamać czy olewać;) ale jak co roku gwiazdor coś spier.....i będzie rózga:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 zastanawiałam się o kim to z Rusofobem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie, napisałem w jednym temacie że tylko wladek coś robi z Isis a ten gość przylepił się jak g****o do buta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×