Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Factura Korecta de Facto

Świąteczny klimat

Polecane posty

Gość gość
Wanda jechała po Madzi i Imp z pomarańczy. Ktoś zapodał jej ślipie to zamilkła. Zaraz poleciało w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie pocałować w żołędzia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było oko Wandzi osły. Łykacie jak spermę .Sam to wkleiłem z netka koniobijce he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rządu wystarczy udowodnić, że parówki eksplodują we mgle. Mi chodzi o wyższe dobro, o dobro użytkowników kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej idiotów to wśród tych niebieskich :classic_cool: są głupsi od nas pomarańcz :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś pisze długie listy, chociaż od lat mieszka w Kanadzie, albo w Koluszkach. Podobno szukał mnie na portalach społecznościowych, internetowych forach, ale nikt, kogo spotkał nie całował jak ja. Żeby nie wyszło na to, że jestem gołosłowna proponuję środę. Dowody wezmę ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski temat , kilka świeżutkich niebieskich nicków i co robią? Odszczekują pomarańczom.Muł i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeden niebieski na pomarańczowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz przepisał nam niebieskim tabletki na obniżenie IQ, żebyśmy mogli sobie tu popisać. Czasem zdarza nam się przedawkować. Wiesz... Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, więc człowiek czasem woli łyknąć więcej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było oko Want. O Imperium też pisałeś, że sam wkleiłeś, a ona potem przyznała, że było jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O Imperium też pisałeś, że sam wkleiłeś, a ona potem przyznała, że było jej." Może coś pokręciła. Człowiek rzadko ma okazję stanąć ze sobą oko w oko. Góra kilka razy dziennie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To było oko Want. O Imperium też pisałeś, że sam wkleiłeś, a ona potem przyznała, że było jej. Szanowny pomarańczu 😴 nie kłóć się 😴 pożywko dla troli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za dziwoląg Sasha? Factura to Kuszełłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo jej kakaowe oczko podkolorowane dla niepoznaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
swiateczne klimaty? barszczyk z uszkami prosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasha Vykhshtushny. Powtórz. Vy-khshtu-shny. Moi przodkowie pochodzą spod Koluszek, ale po Powstaniu Listopadowym wyemigrowali na Grenlandię. Do dzisiaj uważam, że ten kierunek był chybiony. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi kim jest Sasha :classic_cool::o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tylko oko, a jednak... I pomyśleć, że niektórzy z nas, każdego dnia, muszą wyjść z domu, czasem nawet na cały dzień i świecić ryjem w sklepowych kolejkach, albo pracy i nikogo to specjalnie nie dziwi, a tu wywołuje taką sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kogo? Naprawdę nic nie przychodzi Ci do głowy Gościu? To pewnie kwestia szczepionek, które podawali Ci w dzieciństwie. Skutki uboczne bywają rzadkie, lecz dotkliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, wymyślcie coś innego. Koluszki opatentowałem ja, na cały dzień, do 24 :( Wyksztuszny to oczywiście nowy użytkownik, na kafe trafił przypadkowo przez google, 5 min przed założeniem tematu przez Kuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktura jestes kuszą? mysliwską? ty uprzedaj mnie jak zmienisz ubranko co? :D a powiedzialbym cos czego bym potem zalowal i co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×