Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Factura Korecta de Facto

Świąteczny klimat

Polecane posty

takk w sume nie wiem czy sie wstrzelilem w temat. widze ze jakos powaznie tu zapodajecie? moge zaspiewac kolede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne na gościu jest to że niebiescy nie wiedza czy rozmawiają z kimś to hejtował pół minuty wcześniej :classic_cool: w większości myślą że tak :D:D:D:D zakładasz nick to biorą cie za kogoś innego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasha, trzeba było nie wkurzać mnie z tymi Koluszkami a do teraz siedziałbym cicho. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa przyznaje opuscilem sie ostatnio w kafe i nie jestem na bierzaco:D zreszta cebie tez nie kojarrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnie pozbawić Ducha dostępu do internetu. x TAK!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawnie pozbawić Ducha dostępu do internetu. x TAK!!! oczko.gif XX YYY z powodu takiego że psuje komuś zabawe na forume?:D:D:D:D:D:D chłop pewnie nawet do kompa nie podszedł a jest na niego :classic_cool::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje drogie żuczki usmiech.gif coś Wam napisze o tych nickach, niby świeżych, nowych, jak Want, Władca Lalek czy Kojot itp. które są oczywiście posądzane o osoby w nowym ubranku, a które na to posądzenie reagują histerią i wręcz deklamują, jak bardzo oni są tutaj nowi, a nikt nie daje im pisać, bo przywołuje jakieś stare nicki usmiech.gif Otóż bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura! dobrze dedukujecie że są to stare wygi ale w nowych nickach. Bo żaden nowy nick, gdy już się zarejstruje i trafi na dość niszowe i hermetyczne ERO, nie pakuje się w topiki tasiemce, głównie wypowiada się na stricte tematycznych topikach o konkretnych rzeczach. a jak ktoś świeży i niezorientowany szuka cyberka, to skoro jest niezorientowany, to nie wie co tu się wyprawia, więc prędzej wybrałby tematyczny chat, gdzie łatwiej nawiązać zaczepkę, niż stukać tutaj oczko.gif a tu co? nagle okazuje się że ta "nówka- sztuka" czuje się jak ryba w wodzie i zna ten cały know-how tasiemcowych topików.oczko.gif Guzik! te obcykane niby świeżaczki, to stare forumowe bandziory, tylko w nowych szatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie zjesz mi Koluszek, ale mleko się rozlało. Nie wytrzymałem, i w nerwach ujawniłem pomarańczom całą prawdę o Tobie. Kafe potrzebuje jakichś procedur na wypadek eskalacji nieporozumień. Takich, żeby więcej jotpegów wypływało na światło dzienne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te obcykane niby świeżaczki, to stare forumowe bandziory, tylko w nowych szatach." Doprawdy, nie wiem co powiedzieć. Nie macie nawet pojęcia, jak teraz głupio się czuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisał stary hemoroid Duch Cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forume jest idiota student pierwszego psychologii i stary bywalec w jednym z tematów oskarża kolesia że jest kobietom i założył temat by chwalić swoje piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×