Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobieranie biustonosza

Polecane posty

Gość gość

Jakim cudem jak ściśle mierząc sie pod biustem mam koło 72-73 cm to praktycznie 90% staników 70 jest dla mnie za luźne. A 75 to już w ogóle. Musze nosić 65. W biuście mam coś koło 83-84. Na stronie Change Linegrie można sb dobrać rozmiar i mi wychodzi 65D! To dobry będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnym. Staniki są robione z rozciągliwych materiałów to raz. W jednych firmach albo modelach bardziej, w innych mniej. Dwa: każda z nas ma inną "ściśliwość", zależy od budowy ciała, odczucia danego obwodu. Jak ktoś jest bardziej ściśliwy czy kupuje staniki luźniejszych marek, to będzie potrzebował obwód zaniżyć bardziej. Osoba mniej ściśliwa albo kupująca staniki o ciaśniejszych obwodach (np. Ewa Michalak, Comexim, niektóre Charnosy) zaniży pomiar mało, albo w ogóle. Tabelkowo tobie właśnie wychodzi 65D, w Change możesz od tego rozmiaru zacząć mierzenie. A w ogóle to sprawdź, czy nie masz w okolicy któregoś ze sklepów ze "stanikowej mapy", tam CI najlepiej wszystko wytłumaczą i pokażą na konkretnych modelach :) Ja mam pod biustem ściśle zmierzone 77 cm, staniki mam z obwodami 70, 75 i 80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaa_miii
Ja też zawsze mam problem z "latającym" stanikiem pod biustem, ale znalazłam firmę, której staniki 70tki są odpowiednie :) Skracając Ci drogę poszukiwań - polecam firmę Alles ;) Na pewno będą pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraales to zwykły spamerski szajs. Reklamują się tak żałośnie, bo nikt tego góoowna, co robią, kupować nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie można dobrać biustonosz wg tabeli, tutaj jest http://praktyczna-wiedza.pl/zakupy/ja-wybrac-idealnie-dobrany-biustonosz/ W praktyce jednak każda firma ma staniki trochę inne, ba, nawet w jednej firmie różne modele między sobą się różnią, jeden dla mnie idealny, a drugi zbyt ściska. Ja akurat lubię staniki feliny, są baaardzo drogie ale to jedyne, w których mnie piersi nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiałam kiedyś nad Change Linergie ale to jest droga bielizna i wolę najpierw zasięgnąć opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę cos poczytać i pojawia się spam : -cozacena -alles -felina allesa miałam feline też :( gorszej bielizny nie spotkałam jesteście na równi z przereklamowanym Trumphem a co do cozacena ani tyle o stanikach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Change ma całkiem niezłe staniki, ale szerokofiszbinowe, więc przede wszystkim pod tym kątem trzeba je dobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mierzyłam kilka i fakt szerokofiszbinowe są i nie było na mnie nic dobrego , małe stoisko w lokalnej galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×