Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzatanie u prywatnej osoby pyt mam

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu zatrudniła się u pewnej rodziny jak pani sprzątająca. Normalnie pracuje na etacie a postanowiłam sobie dorabiać i tak to się zaczęło. Pierwszego dnia wiadomo,niepewność i w ogóle. Ale kiedy byłam w połowie sprzątania właścicielka domu po prostu wyszła z dziećmi do ogródka i dostałam sama w domu. Dla mnie to dziwne. Czyżby od razu mi tak zaufało? ?byłam osoba z tzw ulicy. Na st razem jak byłam to jej mama z którą mieszka zostawiła w swoim pokoju torebkę z centralnie portfelem na wierzchu. Byłam sama w tym pokoju przez kilkanaście minut. Czy to był sprawdzian??dopiero zaczynam przygodę z tym i nie wiem ale jestem w lekkim szoku...co myślicie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy ale to trochę przez teefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRrrr
Na pewno cie sprawdza. Sam bym sprawdzal z jaka osoba mam do czynienia,ale wg mnie to normalne. Pamietaj. Jak krasc to miliony. Niewarto wlasne reputacji narazac za kilka,kilkaset zlotych. Zreszta krasc nie wolno. Trzeba zyc zgodnie z sumieniem i zasadami moralnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi nawet przez myśl nie przeszło żeby kraść tylko sszokowalo to ze torebkę zostawiła i wierzchu w portfelem który wystawa na wyciągnięcie ręki. Pierwsze co pomyślałam to ze jest nie poważna. I byłam zdziwiona ze tak mi "zaufala". I że pierwszego dnia zostałam całkowicie sama w całym domu z dostępem do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×