Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabellaxyz

Adwokat Tczew

Polecane posty

Gość Misha33
Faktycznie sprawdź ofertę kancelarii Cejrowski. Są świetnymi adwokatami i godnymi polecenia. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinka0
Jak sprawy spadkowe to tylko i wyłącznie w Tczewie Pan Paweł Cejrowski. Super, bardzo rzetelnie przygotował się do procesu, wszystkie dowody nie do podbicia. Polecam! www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sewka
Kancelaria Cejrowski godna polecenia. Pracują tam sami najlepsi adwokaci w całym mieście. Po prostu ich sprawy są wygrane i to się liczy. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia44
Hmm czasem wystarczy tylko notariusz. Ja byłam u Pani Cejrowskiej i stanowczo to wystarczyło. www.cejrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ervin111
Ja tam zawsze korzystam z usług kancelarii Cejrowskiego. Składam tyle pozwów o niezapłacone faktury, że głowa boli. Oni zawsze wszystko mi szybko załatwią. Jak sprawa jest wygrana można wtedy łatwiej odzyskać pieniądze, ale żeby było to zgodne z prawem należy oddać sprawę do komornika, z tym że najpierw musi być wyrok sądowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocha6
Pamiętam, że jeśli chodzi o podatki to mój mąż korzysta z usług kancelarii Cejrowski. Już kiedyś miał sprawę o to założoną, ale wszystko zgodnie z prawem i adwokat Cejrowski mu pomógł. Od tamtej pory ufa tylko jemu jeśli chodzi o takie sprawy prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikulaa
Wczoraj wyszłam z sąduz Adwokatem Cejrowskim jako moim prawnikiem, z uśmiechem na twarzy. Wygrał dość trudną sprawę o prawa do dziecka. Nie będę tłumaczyć co i jak, ale musiał się bardzo dobrze do tego przygotować. Widać było, że zależy mu na dobru klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytaninka098
Adwokat Cejrowski to najlepszy człowiek i adwokat w mieście. Pomógł mi kiedy spadły na mnie długi wujka,którego raz może w życiu widziałam... nikt mi nic nie powiedział... a tu nagle długi.... Ciesze się, że polecono mi tę kancelarię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam: porady-prawne-online@wp.pl Prześlij swoje pytania do wyceny, opłać i otrzymasz odpowiedz na swoje pytania od jednego z prawników naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Sebastiana Pestkę http://www.adwokattczew.pl , który w profesjonalny i rzetelny sposób pomógł mi rozwiązać pewną skomplikowaną sprawę , moja siostra również korzystała z jego usług .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina7814
Moja firma korzystała z usług kancelarii Cejrowski. Zatrudniają bardzo dobrych adwokatów. Mimo nieciekawej sprawy, o którą walczyłam, dobrze wspominam tą współpracę. Kancelaria godna uwagi, znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Adwokat Cejrowski prowadził sprawę dotyczącą rozwodu z orzeczeniem o winie. Pan Cejrowski wykazał się wysokim profesjonalizmem, jeśli chodzi o podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt, na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostawałam konkretną i szybką odpowiedź. Sprawa zakończyła się sukcesem dla mnie dzięki Panu adwokatowi, dlatego z czystym sumieniem polecam Pana Cejrowskiego jak i pozostali użytkownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i nie polecam. Podejście do klienta lekceważące. Zero pomocy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Kancelarie z Kościuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kancelaria LexNord! :) Proszę wejść na ich stronę i poczytać parę informacji, na pewno się przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kancelarię LexNord! Jak dla mnie bez konkurencji. Pełny profesjonalizm i sprawna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić kancelarię www.lexnord.com , specjalizują się w prawie cywilnym, gospodarczym, transportowym i paru innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.dobryadwokat.org.pl , to bardzo dobra kancelaria adwokacka w Tczewie w województwie pomorskim. Bardzo nam pomogli wiec mogę polecić z czystym sumieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniektczew
kancelaria cejrowskich jest najlepsza w Tczewie. wiele wygranych spraw, solidnie walczą o odszkodowania, rozwody z orzeczeniem o winie etc. widzialem tez ze obsluguja celebrytow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monii9922
Również jestem na etapie poszukiwań dobrego adwokata i po wielu rozmowach, opiniach i radach dowiedziałam się, że u nas w mieście dobrą kancelarią jest http://www.adwokattczew.pl/ Myślę, że warto się umówić i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksandra
Ja korzystałam z usług pana Pawła Cejrowskiego z Tczewa. Wspaniały adwokat, duże doświadczenie, profesjonalizm i wszechstronność w dziedzinie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niela

Zdecydowanie pan Paweł Cejrowski. Pomógł mi w sprawie z zakresu prawa rodzinnego. Ogromne wsparcie nie tylko podczas procesu, ale na każdym etapie przygotowań do niego. Świetny adwokat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×