Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom czy mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość
Ja zdecydowanie wybrałbym dom. Sam jestem w trakcie budowy ponieważ mam już dosyć ciasnego mieszkanka w mieście. Jeszcze nie jestem zdecydowany co do wyboru kanalizacji. Muszę wybrać pomiędzy oczyszczalnią a szambem. Zamawiał może ktoś z Was produkty z http://oczyszczalnia.net/ i mógłby podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom z ogródkiem, basenem i ogromną sypialnią. To jest marzenie każdej kobiety i polecam każdemu kto ma warunki do kupna lub wybudowania takiego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że dom jest zawsze fajny, ale mieszkania też mają swoje plusy - np. jak coś trzeba załatwić to jest jakiś zarządca/administracja budynku i nie trzeba się samemu wszystkim martwić. A duży ogródek, przestronne pokoje itp współcześnie spokojnie można mieć zapewnione w nowym mieszkaniu i nie musi to być wcale dom jednorodzinny. Ja właśnie teraz jestem na etapie marzeń o przeprowadzce z Warszawskiego blokowiska na kameralne osiedle w Markach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram raczej mieszkanie. Zależy mi na wygodzie dotarcia do pracy i spokojnej możliwości spotkania się ze znajomymi. Teraz na dodatek powstają naprawdę piękne miejsca mieszkalne. Polecam chociażby zobaczyć http://www.mojdom.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za cenę mieszkania w Warszawie mam dużo większe mieszkanie tuz pod Warszawą, w Brwinowie. do tego niższe opłaty, lepsze powietrze, zielono. Konkretnie ta inwestycja http://ekobud.com/ Dla ma to same plusy. Dojazd do Wawy akurat jest świetny bo 15 minut piechotą od stacji PKP i WKD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania z http://www.poziom.waw.pl/ Oferta jest bardzo zachecajaca. Początkowo chciałam kupić dom ale zdecydowanie się to nie kalkuluje jak dla mnie. Dom to zbyt duży obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3456
To zalezy czy chce ci sie ogarniac kolo domu. Nawet jesli bedziesz miec tylko trawe, to trzeba kosic praktycznie co tydzien. Zima odsniezac podworko. Ja mieszkam w domu rodzinnym, ale gdybym miala kupic cos swojego to mieszkanie. Wiem jak to jest mieszkac i w domu i w mieszkaniu, mi zdecydowanie odpowiada opcja druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie masz fundusze na to wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to prawda niestety, jak nie masz za dużo kasy pozostaje jakaś kawalerka ale możesz też kupić dom na osiedlu Villa Campina w cenie mieszkania i to jest zachęcające dla tych którzy wolą jednak kawałek własnego ogródka i większą swobodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz chyba lepiej spokojne osiedle z własnym kawałkiem ogródka mieć. Zwłąszcza wiosna latem ma to swoje uroki czlowiek może spokojnie grilla zapalic, dzieciom zrobić miejsce do zabaw. ehhh moje niespelnione marzenie mieszkać własnie w takim miejscu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jeśli chodzi o mieszkania pod wynajem dało mi biuro Efekt, a konkretniej pani Magda która zajmowała się moją sprawą indywidualnie. Już się wprowadziłam, mieszka się dobrze, nie ma problemów z sąsiadami, awariami instalacji, koszty mediów mniej więcej trafiają w te prognozy o jakich mówiła p. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndiow

Dla osób które chcą jak najszybciej sprzedać lub wynająć nieruchomość polecam generator-ogloszen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie i dla kogo.  Jeżeli chcesz mieć domek to licz się z tym, że będziesz musiał więcej sprzątać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×