Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćola

Test ciążowy

Polecane posty

Gość gośćola

Witam zrobiłam dziś test ciążowy , negatywny ale pOmylilam dni myśląc ze to termin okresu a ma on byc za 3 dni ( w piątek ) czy zrobic test ponownie czy nie ma sensu , bo przecież mogło ju wykazać cos 3 dni wcześniej ? Doradzcie mi proszę , z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3dni przed okresem moglo nie wykazac. jesli nie dostaniesz w pt to powtorz test. ten jest niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie wiarygodny ? Nie rozumiem. Przecież na teście pisze, że tydzień po ewentualnym zajściu test wykrywa ciążę, a nie w dzień okresu. Posrało was. Jeżeli nie minął tydzień od zajścia wtedy test mógłby być niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ale przecież nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia ??? Owulacje możesz mieć w poniedziałek a zagnizdzenie zarodka 7 dni pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy to "zajście " niby twoim zdaniem jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"że tydzień po ewentualnym zajściu test wykrywa ciążę" wszystko się zgadza, tylko na teście nie tłumaczą że tak naprawdę zajście w ciążę liczy się od momentu implantacji a ta może mieć miejsce do tygodnia po zapłodnieniu czyli w sumie hormon, który wykrywa test może się pojawić dopiero kilka dni po tym jak zapłodnione jajeczko się zagnieździ często jest tak że testy nie wykrywają bardzo wczesnej ciąży i test pozytywny jest dopiero kilka dni po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to uznaj ze prawidlowy :) najwyzej za jakies 37tygodni obudzisz sie z bolami brzucha :D nigdy nie wiesz kiedy na 100%doszlo do zaplodnienia (przy zaplodnieniu naturalnym) wiec przyjmuje sie ze test jest wiarygodny jesli jest robiony najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki. sama chcialam sprawdzic w dzien matki,ot na prezent sobie ;) ale termin okresu byl 30.05. i tego 26 wyszedl negatyw a 30juz pozytyw! a dokladnie wiem ze najpozniej seks byl 13.05 wiec 13dni przed testem a i tak nie pokazal ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekcja biologii dziewczynki najpierw zapłodniona komórka jajowa sunie sobie jajowodem do macicy potem minie trochę czasu zanim się zagnieździ i dopiero potem wytwarza się hormon wykrywany we krwi lub moczu we krwi hcg wykrywane jest od 12 dni po owulacji (pod warunkiem że dokładnie wiemy kiedy ona była np z pomocą usg) a w moczu trochę później czyli np 14 dni po owulacji czyli w terminie miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Dziś jest piątek , okres powinnam była dostać , ale go nie ma , testu narazie nie powtarzam w środę był negatywny wiec zobaczę do poniedziałku i zrobię . Trochę boli mnie brzuch wiec sie nie łudzę . Miłego wieczoru dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Wlasnie wykonałam test i jest pozytywny :-) dlatego naprawdę nie bierzcie pod uwagę testów wykonanych przed terminem miesiączki . Pozdrawiam wszystkie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje gratulacje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje mi też 3 dni wcześniej wyszedł negatywnie a juz dzień przed pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×