Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanek wyjeżdza daleko stad

Polecane posty

Gość gość

Na drugi koniec Polski... Bedzie mi go brakowało :O On mówi, ze możemy utrzymywać kontakt czy sie czasem spotykać, ale nie wiem jak to będzie. On mowi, ze sam nie ma ochoty wyjeżdzać tak daleko ( tu ma całe swoje zycie) ,ale ze wzgledów zarobkowych nie bedzie miał wyjscia. Przywiazałam sie do niego po roku spotykania sie :( To tylko kochanek, ale bedzie mi go bardzo brakować nie tylko w lozku, ale tak ogolnie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty dzi/wko ty szmato ty ku/rwo słabe prowo daje 2 na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to on wyjeżdza... Dosłownie na drugi koniec Polski. Za pieniedzmi, niestety nie ma innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 9.20 Dlaczego od razu obrażasz autorkę, zapytaj pierw dlaczego to robi.... nie wszystko jest czarne, lub białe... mężowie jak i żony sami się czasem o to proszą... o zdradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wyrzutów sumienia? On ma żonę, czy Ty masz męża, że nie możecie być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość366
Ja też kogoś właśnie poznałam. Wcześniej nigdy nie przyszło by mi to nawet do głowy, ale mój mąż od pół roku nocuje na kanapie, a i wcześniej może raz na miesiąc ze mną :( Nie chcę zdradzać... ale potrzebuję kogoś bliskiego! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje kogos mamy, z tym ze on ma zone. Dlatego to tylko kochanek, ale bedzie mi go strasznie brakowało jak wyjedzie...Mysle,ze jakby nie jego zona to moglibysmy byc razem, dobra mozecie mnie tereaz krytykowac i tak tu jestem anonimowa Mysle, ze on tez cos do mnie moze czuc tak skrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi jego żony i twojego faceta! Powinni się poznać i zdradzać was ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w sina daj , w sina dal, dla kochasia ktory odszedl w sina dal!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×