Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent dla mamy

Polecane posty

Gość CiociaSzwaczka
Ja swojej mamie chciałam kupić coś co ją zainteresuje i się przyda, bardzo lubi szyć, często robi ubranka, kocyki, dlatego zdecydowałam że tym razem zaszaleję i kupiłam jej maszynę do szycia, była wniebowzięta gdy ją zobaczyła, stara już się praktycznie do niczego nie nadawała. Proszę na ten temat przeczytać artykuł. http://pankacper.pl/ciocia-i-jej-maszyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaa_1
Też swojej mamie kupiłam bieliznę na prezent :) ale ostatnio w sferisie zamówiłam jej ramkę cyfrową, mama bardzo jest zadowolona, teraz nasze wspólne rodzinne fotografie widzimy każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawali
Kilku krotnie kupowałam w prezencie mamie bieliznę, za każdym razem zadowolona. Ostatnio kupiłam jej w sferisie lokówko-suszarkę oczywiście prezent trafiony w 10tke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na avans.pl i tam poszperaj za prezentem. Uważam że mają mnostwo fajnych gadżetów które nadają się idealnie na prezenty.Zawsze tam kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej mamie w ostatnie święta sprezentowałam perfumy oraz piękną tacę ręcznie wykonaną wraz z mydełkami świątecznymi pięknie pachnącymi i innymi kosmetykami. Wszystkie ręcznie robione i z naturalnych składników. Tacę oraz kosmetyki znalazłam na tej stronie producenta: http://naturauanny.pl/ Polecam. Dziewczyna ma ogromną wiedzę i można łatwo ustalić z nią konkretnie to co się chce aby znalazło się w środku. Robi też mydełka z napisami... Super fajny pomysł. Moja mama była zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym prezentem jest koszulka woolmed o właściwościach prozdrowotnych. Każda m,am ucieszy się z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia_mala
pomyśl nad wygodną piżamą :) to się zawsze sprawdza. ja swojej mamie na Dzień Matki kupiłam taką z firmy Rossli, jest bardzo zadowolona, sama też sobie tam kupię coś na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka66
kucola Przejrzałam sobie te pościele w sferisie, zestawy są prześliczne, zamówiłam sobie dwa komplety i już wiem jaki prezent dostanie mama na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimina
Faktycznie ta pościel w sferisie jest ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek2222
Ja kupiłem mojej mamie obudowę z nadrukiem na fe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może portfel, albo jakiś drobiazg i do tego bukiet kwiatów, ja swojej mamie zamawiałem z http://kwiaty-prezenty.pl i była mega szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EuNikaX
A może jakiś zestaw do sprzątania? Ja kupuje takie rzeczy przez Internet na stronie perfekcyjnaczystosc.com.pl - można znaleźć tam naprawdę coś oryginalnego na prezent dla mamy, a w dodatku pozytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilina
Właśnie takie praktyczne prezenty uważam za najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to średni pomysł ;) Sama wybrałabym coś bardziej wyszukanego ;) Jak nie masz pomysłu to są świetne strony z prezentami gdzie na pewno znajdziesz ciekawe inspiracje ;) Ja ostatnio szukałam pomysłu na smartgifcie i znalazłam takie fajne kubeczki co zmieniają kolor pod wpływem zalania gorącą wodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np mojej mamie na urodziny kupiłam właśnie kawę i do tego ekspres.. Na electro.pl była fajna promocja a wiedziałam, że mama kiedyś chciała kupić. Była bardzo zadowolona więc zamiast jednej drooogiej kawy można taki zestaw kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajka1981
Zależy czy mama nie będzie się krepować. Ja raczej wybieram przedmioty neutralne, albo takie których odpakowanie przy ludziach nie nastręcza kłopotów. Ostatnio podarowałam mamie poduszkę podróżna, bo jej drętwieje kark, gdy długo jedzie autobusem lub autem. I polecam takie drobiazgi - nie są kontrowersyjne: http://pufy.pl/poduszki/240-rogal-amore.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo fajny prezent. Zawsze lubię dostawać praktyczne i trafione prezenty a takie też staram się dawać inny. I tak w tym roku dałam mamie torebkę, bo wiedziałam, że się jej przyda i perfumy, bo to zawsze się przyda :D Kupiłam perfumy z rozlewni na goia.pl i jak zawsze są świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie praktyczne prezenty :) dlatego mamie teraz na urodziny zamawiam w sferisie suszarke babylissa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulana
mamie ostatnio kupiłam SARYNA KEY CURL Olejek do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
Myślę, że najlepiej kupić mamie coś praktycznego, np szybkowar, parowar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno do prezentu pasowałoby kupić jakiś ładny bukiet kwiatów. Ja zamawiałam tutaj http://kwiaty-prezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×