Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karol888

Niespodzianka dla dziewczyny, jak ją wysłać?

Polecane posty

Gość Karol888

Moja dziewczyna tuż przed świętami ma urodziny. Generalnie zawsze prezent urodzinowy dostaje razem z tym świątecznym. W tym roku chciałem jej zrobić niespodziankę i dać te prezenty osobno. Niestety widzimy się dopiero na święta dlatego prezent urodzinowy muszę wysłać pocztą bądź kurierem. Obawiam się jednak o nawał wysyłek w tym przedświątecznym czasie. Czy możecie polecić mi jakąś pewną opcję wysyłki, tak żeby dotarła przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulankaW
Generalnie pewności nigdy nie będziesz miał więc chyba musisz po prostu zaryzykować. Do świąt jeszcze tydzień więc powinieneś zdążyć. Pod warunkiem oczywiście, że wyślesz tą paczkę prędko. Najlepiej znajdź jakiegoś kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie kurierzy też już mają obłożenie więc wcale nie jest tak prosto. Jeśli nie masz jakiegoś swojego sprawdzonego to polecam Ci skorzystać z wysyłaj taniej. Ja zawsze za ich pośrednictwem nadaję paczki ( nie tylko na święta) i nigdy jeszcze nie miałam żadnych zastrzeżeń. Tutaj bezpośrednie namiary http://www.wysylajtaniej.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jej dać coś w rodzaju "kuponu" który będzie mogła wykorzystać w dowolnym momencie wtedy kiedy będzie jej pasowało. Chodzi mi o tzw. voucher (nie wiem czy dobrze napisałem) :D pakiet przeżyć, coś atkiego, np. z wyjatkowyprezent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol888
Sprawdziłem ich sobie i w sumie to zaskoczyły mnie ceny. Tanio jak na kuriera, więc dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwartanadranem
Voucher z wyjątkowego prezentu to świetna opcja, chociaz ja wolałabym coś do wykorzystania we dwoje. Np. jakaś degustacja wina czy czekolady, masaż, kolacja w ciemności itp. Fajne mają tam pomysły do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie chyba o to chodzi :P Ja w sumie to wysyłaj taniej znalazłam kiedyś przypadkiem. Akurat potrzebowałam coś wysłać więc ich przetestowałam, byłam zadowolona więc tak już zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol888
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale chyba co poniektórzy nie przeczytali dokładnie wątku :P Ja nie szukałem prezentu, bo ten już miałem kupiony! Więc po co polecacie mi jakieś vouchery??? Chciałem go tylko wysłać. W każdym razie wszystko się udało :) Ostatecznie wysłałem go tym kurierem z wysyłaj taniej, doszedł na czas, dziewczyna zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O no i super :) :) ale ja nie dziwie się osobom, które polecają vouchery bo teraz na to mega moda jest :) podejrzewam, że za parę lat tylko vouchery będzie się dawać w prezentach, skoro istnieją takie stronki jak te ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja lubię wyjątkowy prezent tam zawsze maja ciekawe pomysły na prezent, więc warto sugerować się ich propozycjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×