Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrakt z diabłem

Kupie waszą dusze, poważna oferta

Polecane posty

Gość gość
no dobra. powiem czego a raczej kogo bym chciał. niestety cały szkopół polega na tym, ze muszę ją sam zdobyc innej nie będę sie czuł, że mi sie ta miłość nalezy. tak to wyglada panie diabeł i nic tego nie zmieni. ciężarówka brylantów ani pociąg złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mówiąc językiem biznesowym: towar który chce pan nabyc ode mnie nalezy juz do kogoś innego. idx pan tam i negocjuj. nara, zamknij pan furtke za sobą bo sie jakis inny c***j jeszcze przypęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odchodne powiem, że pan przepłacasz:D można to kupic znacznie taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
gość dziś krótko mmówiąc pana przedstawiciel handlowy jest niekompetentny a jedna (troche z litosci) postanowiłem zainteresowac sie ofertą. do rzeczy: co za te dusze? >>>> pisz co chcesz w zamian za dusze, jestem bezgranicznie hojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
gość dziś "kontrakt z diabłem" spoko ale ty to kto? >>>> jestem Nim, którego interesują wyłącznie dusze, w zamian jestem w stanie dać co tylko zapragniesz ( oprócz zwrotu duszy, ale to chyba oczywiste )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha. dlaczego oczywiste? wole zyć z wynajmu duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powszechna praktyka. idzie sie na 8 albo 12h do roboty przy szpadlu albo w korpo a oni wtedy robią z twoja duszą co chcą. potem ci ją oddają z jakimis drobniakami za pazuchą żebyś se kupił perfumy neutraliujace zapach rozkładu i wszyscy są szczęśliwi. nie rozuiem po co se komplikujesz zycie mało popularnymi wśród klientów praktykami handlowymi. w dodatku podejrzanymi prawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochodzi do tego, że pracownicy mając dosyc tego smrodu oddają dusze na 24h/7 za darmo. a ty chcesz mi za nią dać jakieś zamki, bogactwa, c***je muje dzikie węże? to nie moja sprawa w zasadzie ale chętnych chyba nie brakuje zeby tak podbijac cene?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo....a tamci ci sprzedadzą cały pakiet i dorzucą cieżarówke, która je przetransportujesz. do wyboru do koloru. introwertyczne ekstrawertyczne psychopatyczne paranoiczne litosciwe dobre złe dusze. wszystko zapakowane, opisane i gotowe do uzycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfaa.. jak będziesz dobrym klientem to pewnie dostaniesz na stałe obsługe techniczna i konserwatorów;) a ty mi tu podtykasz jakąś wołową skóre, pióro i karzesz sie podpisywac krwia co grozi zakażeniem....nie stac cie na zespół specjalistów od genetyki, lini papilarnych, tęczówek oka śluzuwek nosa d**y i gardła i jednego prawnika, który mnie wsadzi jak sie nie wywiąże z umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
Oferta jest jednorazowa, oddajesz dusze, dostajesz w zamian co innego, do wyboru, może to być coś materialne lub też nie. Dusza pozostaje moja wiecznie. Podpis twoją krwią. Koniec tranzakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj mnie w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień branze. zostań notariuszem albo innym listonoszem bo do handlu sie nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuje ci taka transakcja? całujesz mnie w dooope mówisz mniam mniam a ja ci pozwolam odejść i nie wracać. to jak? do wyboru: lewy albo prawy posladek;) koniec transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie lubie tranu z akacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
dalej czekam na chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszek jesienny
A jesteś w stanie diable rogaty zmienić przeszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę sprzedać. Miliard euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miało mnie wystraszyć? przecież wiadomo, ze możecie spreparować wszystko. to se spreparujcie mój podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem gnida:) Ja jestem luj. Taki z tradycjami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo panie diable, kupujesz za ten miliard ojro? Ale kasa na koncie jeszcze dziś, gorąca oferta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszek jesienny
Jeśli zmienisz moją przeszłość tak, że nigdy nie poznam mojego męża i jego rodziny - wchodzę w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
suszek jesienny wczoraj A jesteś w stanie diable rogaty zmienić przeszłość? xxxx pewnie że moge, a dusze za to oddasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
gość wczoraj Ja mogę sprzedać. Miliard euro. xxxx podaj numer konta, a kontrakt podpiszemy w ten weekend, gdzie dla ciebie pasuje to zrobić, podpis krwią? Dusze oddajesz na wieczny użytek znaczy się, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za miłość ktoś Ci kiedyś duszę oferował? Czysta ciekawość mną kieruje zadając to pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrakt z diabłem
gość 2015.12.19 A za miłość ktoś Ci kiedyś duszę oferował? Czysta ciekawość mną kieruje zadając to pytanie xxx były takie naiwne istoty, niestety dostały w zamian tylko ( tymczasowe ) zauroczenie, chcesz spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowa dusza
oddam za..... 70 cnotliwych panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis ci ja sprzedam 2 miliony euro. svez@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×