Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki nebulizator?

Polecane posty

Gość gość

Jaki nebulizator polecacie do użytku domowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Ghibli Magic Care- kupowałam sugerując się opiniami z internetu i jestem zadowolona. Cena niska, działa jak należy ( używam do nebulizacji solą fizjologiczną oraz sporadycznie były podawane leki - też się nadaje). Jest dość głośny, ale dla mnie to nie problem. Nie wiem czy inne ciszej pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanitas do kupienia był w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w kształcie smoka - Wawelus. Syn go uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma ktoś FIrmy microlife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na uszy mamy uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 2014
My mamy Diagnostic Kids- kupiony w aptece, koszt - ok 140 zł. Polecam, sprawdza się , ale najcichszy nie jest. Dziecku - raczej szum nie przeszkadza. Używaliśmy od 2 m. ż dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częste inhalacje powodują "przepychanie" zainfekowanej zawartości nosa do uszu->zapalenia/wysięki uszu. Podobnie jak wpuszczanie do nosa aerozoli zamiast kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIC Solutions w kształcie królika ale akurat tylko taki model był w aptece a potrzebowaliśmy ,na już, ;) ale sprawdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do medel family - właśnie nam pojechał do serwisu, kupiony pół roku temu, użyty przy trzech przeziębieniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka65
W zeszłym miesiącu kupowałam z mężem inhalator i wybraliśmy dla dzieci model Baby Sanity. Bardzo lekki, wygląda jak króliczek zabawka, kształt ma bez jakiś ostrych krawędzi także bezpieczny dla maluchów, no i też podoba mi się że w zestawie jest torba, można wszystko ekspresowo spakować, przenieść, czy zabrać ze sobą z domu po prostu. A nam się taki wyjazd na ferie szykuje za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee

Jak będziecie chcieli kupić inhalator to warto będzie zajrzeć na Sanity. Wiele ciekawych propozycji, na które można się zdecydować, specjalna oferta również jak chodzi o inhalatory dla dzieci, myślę że coś będziecie w stanie znaleźć odpowiedniego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Nie mam pojęcia jak to wygląda jeśli chodzi o inhalator dla dziecka, bo mam tylko takie klasyczne propozycje, ale myślę, że jak zerkniesz do oferty Sanity to będziesz w stanie coś wybrać, bo firma ma sporo ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×