Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Porost paznokci

Jak zapuścić paznokcie?

Polecane posty

Gość Porost paznokci

Hej ;) Chciałabym zapuścić długie, piękne, zdrowe paznokcie. Moje są kruche, łamliwe i rozdwajające się :( Nie obgryzam ich!nNie wiem co zrobić, by były mocne i ładne. Macie jakieś pomysły? Może macie odżywkę, którą polecacie? Słyszałam, że dobra jest ta z Golden Rose Black Diamond. Miałyście? Proszę o pomoc :) Z góry dziękuję;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogl skrzyp z biedronki tabletki i wlosy mi sie poprawily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że załozenie hybryd "pomaga" wyhodować ładne paznokcie :-) Własnie testuję ten sposób,ponieważ mimo, ze mam długie i dość twarde paznokcie to jednak końce się strasznie rozdwajają :/ Polecam również odzywkę z Eveline "diament". Mi bardzo pomogła :) Dodatkowo radzę piłować paznokcie pilnikiem, nie obcinać nożyczkami. Pilowac najlepiej szklanym pilnikiem i piłować w jedną stronę- z lewej do prawej. Piłując w obie strony zdzierasz końce paznokci, nie domykając ich. Po wypiłowaniu warto bloczkiem polerskim "domknąć" końce, lekko polerując. Używaj kremu do rąk na paznokcie na noc. Nawilżysz skórki, które pełnią ważną rolę w "hodowli" pięknych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiafik
moje paznokcie po rocznym noszeniu hybryd straciły swoją twardość, ciągle się kruszyły i pękały. Pożyczyłam od koleżanki odzywkę kolorową z opi, bo muszę zacząć działać w temacie paznokci, aby znowu powróciły do starego stanu. Ta odżywka sprawiła, że mam wrażenie, że paznokcie stały się mocniejsze, twardsze i jakby mniej kruche, a używam jej dopiero 3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSyllwia
Ja mam z Venity naturalny olejek arganowy i stosuję go na paznokcie, dobrze wzmacnia kruche i łamliwe więc powinnaś go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tą odżywkę, może jakiś efekt był, ale bez szału szczerze powiedziawszy, na moich paznokciach tak średnio się sprawdziła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie odzywki ani inne tego typu specyfiki nie dają rady, paznokcie zupełnie nie reagują. Od jakiegoś czasu noszę hybrydę żeby paznokcie miały czas na regenerację. Stosuję firmę Makear, bo trzymają bez odprysków ponad 5 tygodni i mają ładne odcienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madika2
Jeżeli chodzi o mnie to udało mi się zapuścić paznokcie dzięki odżywce z eveline dokładnie takiej odbudowującej do paznokci wrażliwych Revitallum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała wiedzieć jak zatrzymać wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biorę biotynę i stosuję odżywkę total action 8w1 z eveline 🙂 takie kombo gwarantują szybką poprawę stanu paznokci. A do tego właśnie można je zapuścić na długie pazurki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, moje paznokcie są delikatne i się rozdwajają. Tyle że ja w przeszłości je obgryzałam do krwi. Moim sposobem jest ich malowanie kolorowymi lakierami i utwardzaczem. Dlatego, że bezbarwny nie widać tak od razu jeśli zacznie schodzić, a chodzi o to żeby te paznokcie pokleić i trzymać w kupie 🙂 Jak tylko przestanę malować, to po paru dniach już nie mam co malować 🙄

I co jakiś czas zrobić kurację witaminową z Vitapilu lub jeszcze lepiej, z Kerabione. Tak min. 3 miesiące brania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×