Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ida0004

Zarejestrowani
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Uważam że powinnaś pokazać. A dlaczego poszłaś sama a nie z opinią że szkoły?
 2. Mojej koleżance udało się wywalczyć reklamację u dentysty za źle wykonaną usługę ale czy to jest norma, nie wiem. Pewnie zależy od lekarza. Nie wiem jak to jest od strony prawnej. Musiałabyś poczytać, żeby się przygotować w razie czego.
 3. Ida0004

  Zmiana mleka

  No cóż, moje akurat jadło. Pepti lepsze niż Nutramigen, bo tak nie śmierdzi Może lekarz coś innego zaproponuje. My tu nic nie pomożemy.
 4. Rodzice wymyślają bzdury, żeby się przypodobać, a potem psioczą na szkołę i nauczycieli, że niby tacy beznadziejni i roszczeniowi. U znajomej wymyślili pizzę na jakieś tam święto szkolne, częstowali wszystkich, a potem były ploty, że nauczyciele to żarli Żenujące. Jakby pizza to jakiś rarytas była
 5. Pierwszy 35 tydzień a drugi 32. Tak po prostu. Wody odeszły. Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
 6. Ja mam podobny problem, moje paznokcie są delikatne i się rozdwajają. Tyle że ja w przeszłości je obgryzałam do krwi. Moim sposobem jest ich malowanie kolorowymi lakierami i utwardzaczem. Dlatego, że bezbarwny nie widać tak od razu jeśli zacznie schodzić, a chodzi o to żeby te paznokcie pokleić i trzymać w kupie Jak tylko przestanę malować, to po paru dniach już nie mam co malować I co jakiś czas zrobić kurację witaminową z Vitapilu lub jeszcze lepiej, z Kerabione. Tak min. 3 miesiące brania.
 7. No jako rodzic to też nie do końca się sprawdziła. A autorce ma prawo być przykro, nawet nie za brak pomocy, ale w ogóle za brak zainteresowania w trudnym dla córki czasie.
 8. A sterydów nie zdążyli dużo podać bo nikt się nie spodziewał porodu. Przy pierwszym chyba raz, przy drugim nawet nie wiem.
 9. Ja tak dwoje urodziłam. Jedno leżało dobę w inkubatorze, drugie... wcale, bo sobie dobrze radziło. Tyle że w szpitalu parę dni dłużej i skierowań do różnych specjalistów później było. I szczepionki 5 w 1 refundowane. I tyle. Ale każda sytuacja inna.
 10. Mam ten problem i od lat nie noszę długich włosów. Powtarzam, że żeby nosić długie włosy to trzeba mieć co nosić. W przeciwnym razie wygląda się żałośnie. Noszę różne rodzaje boba albo nawet jeszcze krótsze. Ale nie całkiem. I kiedy odrosły mi podczas kwarantanny i nawet mogłam jakoś je zebrać gumką to się przeraziłam Korzystam też z suchego szamponu, wtedy tak nie klapią. Tylko trzeba sobie dobrać, żeby pasował do włosów.
 11. Podczas zabiegu wiadomo że nie można mieć okresu. A co jak przytrafi się plamienie? Co by się stało, gdyby się jednak poddało temu zabiegowi? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.
 12. Pewnie dostanie całą listę ze skierowaniami do różnych poradni, np. okulisty, patologii noworodka, neurologa itd. Najlepiej niech zacznie od razu szukać i dzwonić, bo wszędzie trzeba się zgłosić w konkretnym tygodniu życia dziecka i bywa kłopot z terminami. Jak coś to niech szuka w różnych poradniach, nie tylko proponowanych przez jej szpital. Niech zwróci uwagę na zapis typu : wiek korygowany, bo ja miałam zgłosić się do neurologa w 3 miesiącu wieku korygowanego i pani w rejestracji miała z tym problem. Więc niech dopyta konkretnie kiedy. I o refundację szczepionek może spytać, bo też się wcześniakowi należy. To takie najważniejsze rady. A skąd kuzynka jest? Blisko jakiego dużego miasta mieszka?
×